webmaster araçları webmaster araçları

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yılbaşı Programları, Dansöz ve Oryantal Kiralama
#1
resim
Eski yıllarda, tek kanal dönemlerinde yılbaşları özel programlar hazırlanırdı. En sevilen sanatçılar, en beğenilen şarkılar ard arda dinlenir, izlenirdi. Saat tam gece yarısına vardığında, yeni yıla girildiğinde, bir dansöz görünürdü ekranlarda. Herkes pür dikkat onu izlerdi. Adını mutlaka anmak gerekir Nesrin Topkapı. Arkaya arkaya on yıllarca aynı dansöz, yeni yıla girerken ekranlardaydı.

O dönemler az sayıda bulunan dansözlerin özel toplantılarda, herhangi bir düğünde görmek zordu. Nesrin Topkapı ile büyüyen o zamanın çocuklar büyüdüler ve onun gibi dans etmek istediler. Onlar öğrendikçe dansöz sayısı arttı ve oryantal kiralama daha kolaylaşmaya başladı.

Artan Dansçı Sayısı

Bir yandan Nesrin Topkapı’nın dans gösterisini izlemek bir yandan açılan dans okullarında verlen dersler dansçı sayısının artmasını ve ucuz oryantal kiralama şansını arttırdı. Bu durumda da özellik-le daha esnek, ritmik, estetik şovlar sunan oryantaller popüler oldular.

Eğlence sektöründe farklı deneyimler kazanmak isteyen organizasyon şiketleri, eğlence paketlerine oryantalleri de ilave ettiler. Böylece çok renkli paketler uygulanmaya başlandı.

Günümüzde

Bu günlerde organizasyon şirketleri sadece oryantal dans değil, modern dans ya da halk danslarında da gösteri sunabilecek sanatçıları portföyünde bulundurmaya başladılar. Artık istenilen her tür dans için sanatçı kiralamak mümkün durumda.

Fakat yine de elbette dansöz kiralama çok daha fazla talep görüyor.
http://www.ucuzoryantalkiralama.com
Sahibi olduğum sitelerden bazıları aşağıdaki gibidir.

kadın sitesi
alışveriş sitesi
editör
Cevapla
 


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Amacımız?

WmEkip webmasterlar için kurulmuş bir platformdur. Amacı temiz bilgi paylaşımı ve güvenli ticaret sağlamak.

Diger Sitelerimiz

Yasal Uyarı