webmaster araçları webmaster araçları

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yerli Dizi Keyfi
#1
Yerli dizi tutkunları, boş vakitlerinin önemli bir kısmını takip ettikleri ya da takip etmek istedikleri dizileri izleyerek geçirirler. Ama dizilerin televizyonlardaki yayın saatlerini takip etmek ya da bu saatlerde boş vakit yaratmak sorun olabilir. Ayrıca takip etmek istediğiniz iki dizinin, farklı TV kanallarında yayınlanması ve çakışması gibi durumlarla da karşılaşabilirsiniz.

Bu sorunlara çözüm bulmak istediğinizde ise takip etmeniz gereken yol internetin sağladığı imkânları kullanmak olmalı. Gitmeniz gereken adres ise son bölüm izle linki ile ulaşabileceğiniz sitemiz olacak. Sitemizde yayınlanan tüm dizilerin bütün bölümlerini HD olarak yani yüksek ses ve görüntü kalitesi ile izleme imkânı bulacaksınız. Siteye üye olarak ya da mail adresinizi kaydederek dizilerin yeni bölümlerinin yayınlanma tarihlerini takip edebilir ve yayınlandıkları anda izleyebilirsiniz.

Elbette sitemizin bir diğer avantajı ise diziler hakkında yorum yapabilme olanağı sağlıyor olması. Böylece diziler ya da yayınlanan bölüm hakkındaki fikirlerinizi, dizinin diğer takipçileri ile paylaşabileceksiniz. Böylece hem yeni dostluklar kurma hem de takip ettiğiniz dizi ya da diğer diziler hakkında fikir belirtme, yeni haberler alma imkânlarınız olacak.
Ara
Cevapla
 


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Amacımız?

WmEkip webmasterlar için kurulmuş bir platformdur. Amacı temiz bilgi paylaşımı ve güvenli ticaret sağlamak.

Diger Sitelerimiz

Yasal Uyarı