webmaster araçları webmaster araçları

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wordpress Haber Teması ile Fark Yaratın
#1
Wordpress Haber Teması ile Fark Yaratın

Günümüz bilişim sektörünün olmazsa olmazlarından birisi olan haber siteleri için wordpress haber teması, kısa bir süre içerisinde en çok satın alınan ve araştırılan unsurlardan birisi olarak da dikkat çekiyor. Haber sitelerinin fazla gelir elde etmesi ve bununla birlikte işlevsel temalara ihtiyaç duyulması da yazılımcıları bu alanda yeni sistemler geliştirme yoluna itiyor da diyebiliriz. Sizlere bu anlamda son dönemlerin en geliş sistemlerinden birisini önerecek ve fikir edinmenize de yardımcı olmak istiyoruz.

Haber yazılımı, işlevselliği başta olmak üzere web sitesi açacaklar için çok önemli bir hale geldi. İnsanlar, artık anlık olarak dünya genelinden haberleri takip edebilmek için internet sitelerini kullanıyorlar. Bu siteler, arama motorlarının da kısa süre içerisinde en sevdiği siteler arasına girdiğinden dolayı ülkemiz genelinde haber sitelerine karşı çok ciddi bir eğilim söz konusu oldu. Dolayısı ile işlevsel, kaliteli ve bir o kadar da görsel haber temaları günümüzde web siteleri üzerine girişim yapacak kişilerin olmazsa olmaz ihtiyaçlarından birisidir.

Haber scripti konusunda ülkemizde birçok farklı seçenek sunuluyor. Ancak biz, sizlere fiyat anlamında en uygun ve en işlevsel temalardan birisini sunacağız. A4 Haber Portalı Teması, kısa bir süre içerisinde satış rekorları kırmayı başardı. Wordpress altyapısına sahip olması ve SEO açısından maksimum elverişlilik ile sizlere sunulması da önem arz eden bir unsur haline geldi. Siteniz içerisinde A4 Haber teması ile birlikte Google News kriterlerine tam uygunluk söz konusu. Reklam alanları da Google Adsense kurallarına en uygun şekilde yerleştirildi.

Tema, hız anlamında maksimum özen ile hazırlandığı gibi aynı zamanda SEO skoru anlamında da son dönemlerin en iyi haber temaları içerisinde yer aldı diyebiliriz. Bu kaliteye sahip bir temanın fiyatı sizce ne olabilir? Sadece 120 TL gibi bir fiyat ile A4 Haber Wordpress Haber Teması sahibi olacaksınız. Google News, artık sizler için de hayal olmaktan çıkacak.

Bu anlamda haber sistemi ile alakalı olarak detayları çok daha yakından incelemek, tema demosunu görmek ve temayı hızlı bir şekilde online olarak satın alabilmek adına hemen wordpresshabertemasi.com adresini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.
Ara
Cevapla
 


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Amacımız?

WmEkip webmasterlar için kurulmuş bir platformdur. Amacı temiz bilgi paylaşımı ve güvenli ticaret sağlamak.

Diger Sitelerimiz

Yasal Uyarı