webmaster araçları webmaster araçları

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Üç Boyutlu Animasyon Grafik Görsel Efekt ve Modelleme Kursları
#1
Üç Boyutlu Animasyon Grafik Görsel Efekt ve Modelleme Kursları

Illustrator Eğitimleri; 3B Canlandırma ve grafik yazılımlarında alanında uzman bir eğitim firmasıdır. Başarılı Canlandırma ve Üç Boyutlu modellemeler oluşturmak için özellikle Adobe aplikasyonları: grafik, animasyon, ve modelleme uğraşlarıyla uğraşanların bilmesi gereken önemli programlardır.

Bizler; bu hizada candan, ihtiyaçlarınıza spesiyel çözümler yaratan, tecrübemizden ödün vermeyen ve kadro çalışmasına ehemniyet veren bir yüze haizdir.

Animasyon Akademi olarak bizi öne çıkaran sebepler;

Genç ve Dinamik Ekip, Proje Odaklı Yaklaşım, Uzun Sektör Deneyimi, Kalite Odaklılık, Güncel Teknolojiyi Takip

Yöntem ve gayemiz; riski en aza çekip, sizin varış noktasına ulaşmanızı sağlamaktır.

Üç Boyutlu Animation, grafik, modelleme ve çizim süreçlerinde; ders servisimizden yararlanarak, etkin ve kreatif bir biçimde işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Photoshop Eğitimleri

Photoshop Dersleri
sonunda öğrenci; ihtiyaçları doğrultusunda en basitten ileri levele Photoshop'u tekniklerini kavrar. Photoshop Ders ile; inovatif grafik ve resimler yaratabilir, düzenleyebilir ve bu kurs ile sağlam sonuçlar edinirsiniz. Photoshop Kursları süresince, Dersleri içeriğinde yer alan müfredatları, detaylı bol örnekli alıştırmalar ile öğrenirsiniz.

3D Studio Max Eğitimi

3D Studio Max, gelişmiş karakter modelleme özellikleri ile oyun geliştiricilerinin gözdesi haline gelmiş dizayn, modelleme ve Canlandırma yazılımı olmuştur. 3ds Max, film özel efektleri, mimari sunumlar ve endüstriyel tasarım sunumları gibi konularda da genellikle kullanılmaktadır. 3d Max Ders çok sayıda temel objeyi yaratma şansı getirir. Ders sonucunda; mimari tasarımlar için de duvar, kapı, pencere ve merdiven gibi bileşenleri ölçülerini basitçe değiştirerek projeye ekleyebilirsiniz.

After Effects Ders

After Effects Kursu : After Effects, Adobe firması tarafından özelleştirilen; dijital görsel efekt ve hareketli grafikler yaratılmasını sağlayan aplikasyondur. After Effects ile; 2b ve 3 boyutlu ortamlarda animasyonlar üretilebilir, geliştirilebilir ve özgün grafik animasyonları oluşturulabilir. After Effects Kursu ile; film, dizi ve reklam çekimlerinde yoğunlukla kullanılan ve eklenti özellikleriyle kullanımı oldukça sade olan After Effects yazılımını en temelden ileri seviyeye kadar edinirsiniz.

Madde, zaman, insan ve ortasındaki; sıra, ölçü ve bağlantılar çalışmamızın bilgisini oluşturmaktadır. Bilgi, işimizin en değerli parçasıdır. Hayatımızın hızlı değişen bilgisayar tabanlı proje alanında bilgi her şeydir. InDesign Eğitimleri, işinizi daha kaliteli ve hızlı yapabilmeniz için sizi ileri taşıyan animasyon, grafik ve tasarım kurs hizmetleri kazandırır.
Ara
Cevapla
 


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Amacımız?

WmEkip webmasterlar için kurulmuş bir platformdur. Amacı temiz bilgi paylaşımı ve güvenli ticaret sağlamak.

Diger Sitelerimiz

Yasal Uyarı