webmaster araçları webmaster araçları

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U.S. Polo da mağaza açılışlarına ara vermiyor
#1
ONLINE'DA İKİ KAT BÜYÜYECEK

U.S. Polo da mağaza açılışlarına ara vermiyor. Bu yıl içinde Romanya ve Ukrayna’da birer, Rusya'da beş tane olmak üzere toplamda yedi mağaza açmayı planlayan markanın yurtiçi hedefi ise 22 mağaza. Firmanın planları arasında lojistik dağıtım merkezi ve ekolojik ürün test laboratuvarı yatırımları da var. U.S. Polo Genel Müdürü Osman Şentürk, markanın yıllık yüzde 25 büyüme hedefi olduğunu kaydederken internet kanalında bu hedefin yüzde 100 olduğunu vurguluyor.

FRANCHİSE SAYISI ARTIYOR

Hali hazırda yurtiçinde toplam 55 mağazası bulunan AVVA, bunlara 17 mağaza daha eklemeyi planlıyor. Yönetim Kurulu Başkanı Volkan Atik, Kıbrıs’ta iki, Adıyaman’da bir tane cadde mağazası açılırken Yalova Star AVM ve Manavgat Novada AVM’de mağaza açılışları yapacaklarını duyuruyor. Turquality belgesi ile yurtdışı planlarına biraz daha yakınlaştıklarını belirten Atik, buna bağlı olarak ihracatlarının da artacağını ifade ediyor.

NGSTYLE için de 2016 yılı büyüme anlamına geliyor. Yeni yıla İzmir, Konya, Ankara ve İzmit’te art arda dört mağaza açarak giren firma bu sayede mağaza sayısını 12’ye çıkardı. Mağazalar için lokasyon tercihlerinin daha çok alışveriş merkezleri olacağını söyleyen Yönetim Kurulu Başkanı Nazlı Gürer Aldı-kaçtı, kendi mağazalarının yanı sıra franchise da vererek mağaza sayılarını artırmayı hedeflediklerini bildiriyor. Aldıkaçtı, marka olarak yüzde 30, istihdam anlamında ise yüzde 10 büyüme hedefleri olduğunu belirtiyor. hibe ve krediler konumuzuda inceleyiniz.
Cevapla
 


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Amacımız?

WmEkip webmasterlar için kurulmuş bir platformdur. Amacı temiz bilgi paylaşımı ve güvenli ticaret sağlamak.

Diger Sitelerimiz

Yasal Uyarı