webmaster araçları webmaster araçları

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Talha Uğurluel
#1
resim

Talha Uğurluel, Celal Bayar üniversitesi tarih bölümü mezunudur. Araştırdığı birçok konu ile dini ve tarihi konulara açıklık getirmiştir. Akıcı ve son derce sohbetkâr dili ile tarihi sevdiren bir yapıya sahiptir. Tüm konuşmaları ve akıcı Türkçesi ile etkileyici bir kitleye sahip olmayı başarmıştır. Yaptığı tüm araştırmalar ise uzun soluklu olarak insanlara bilgi hazinesini geliştirmesi açısından büyük bir etki yaratmıştır. Dünyanın hemen her yerinden yaptığı yerli ve yabancı araştırmalar ile gerçek bir tarih yazarı olarak karşımıza çıkmaktadır.
Tarihi gerçeklerin aydınlanması ve konuşurken tarihin ne kadar da ağır olmadığının anlatıldığı bir üsluba sahip olan Talha Uğurluel, yaptığı araştırmalarla kendi eserlerine yenilerini katmaya devam etmektedir. Alışılmış bir sunum dilinden çok kişileri konuşurken gerçek anlamda etkileyen bir yapısı bulunmaktadır. TRT ekranlarında da görmeye alışık olduğumuzu bu ismi eğer konuşmacı olarak kendi programlarınıza davet etmek isterseniz, Talha Uğurluel iletişim ile ulaşmanız mümkün olacaktır.
Yaptığınız tüm konferanslara hem dini hem de tarihi açıdan farklı bir bakış açısı kazandırmayı amaçlamaktaysanız, Talha Uğurluel Telefon, 0212 533 33 63 - 0535 305 78 35 hatlarından rahatlıkla ulaşmanız mümkün olacaktır. Onunla yapacağınız iletişim sonrasında hangi konularda belirleyici etkin bir konuşma istiyorsanız, bu anlamda kaliteli bir sunum ile sizlerin karşısına çıkmaya hazırlanacaktır. Tarihi ve dini konularda ise araştırmalarına hala devam etmektedir.
Ara
Cevapla
 


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Amacımız?

WmEkip webmasterlar için kurulmuş bir platformdur. Amacı temiz bilgi paylaşımı ve güvenli ticaret sağlamak.

Diger Sitelerimiz

Yasal Uyarı