webmaster araçları webmaster araçları

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ShowTime Ajans
#1
resim
Gelişen şartlar ve rekabetçi piyasa gereği organize edilen sektörel fuarlar, hemen her iş kolunda açılmaktadır. Şehrin belli bir bölgesinde düzenlenen fuarlarda her zaman tanıtım ve kayıt alma gibi işlemler için çalışacak fuar hostesi ihtiyacı olmaktadır.
Her firma kendi ürününün tanıtımını yapmak için kendisi eleman seçer. Ancak yine de organizasyon firmalarına da ihtiyaçları olan eleman sayısını bildirip fuar hostesi ajansı tarafından yapılacak seçimini de bekleyen firmalar vardır.

Ajans Çalışma Şekli
Günlerce hatta aylarca önce fuar hostesleri kayıtları yapılır. Bu kayıtlar sırasında, hosteslerin öğrenim görmüş oldukları dallar özenle kaydedilir. Çünkü sektör fuarlarında kullanılacak hostes seçimi bu kritere göre olmaktadır.
Fuar organizasyon tarihleri belirlendiğinde pek çok firma bizim gibi ajanslara başvurarak gerekli olan eleman sayısını bildirir ve sektöre göre tanıtım elemanları seçilir. Firmanın tercihleri doğrultusunda yapılan seçim sonrası, çalışacak elemanlar ile bağlantıya geçilir.

Hostes Çalışma Koşulları
Genellikle, seçilen elemanlar yüzyüze görüşmeye çağrıldıklarında, karşılıklı görüşme sırasında çalışma şartları fuar hostesleri için uygun ise anlaşma yapılır. Hostesin çalışma şartları genellikle ulaşımı ve yemek masraflarını kapsamaz. Bu durum tanıtımı yapılacak firma ile direkt bağlantılıdır. Eğer firma bu fırsatları sunarsa hosteslere iletilir.
Son tahlilde fuar çalışanları ücretlerini ajansından alır ve asıl çalıştığı firma fuar hostes ajansıdır. Bu şekilde daha sonra tekrar böyle bir ihtiyaç doğduğunda personel ile irtibata geçilip, çalışmak isteyip istemediği sorulur.
http://showtimeajans.com/
Sahibi olduğum sitelerden bazıları aşağıdaki gibidir.

kadın sitesi
alışveriş sitesi
editör
Cevapla
 


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Amacımız?

WmEkip webmasterlar için kurulmuş bir platformdur. Amacı temiz bilgi paylaşımı ve güvenli ticaret sağlamak.

Diger Sitelerimiz

Yasal Uyarı