webmaster araçları webmaster araçları

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Show Time Organizasyonu Shop
#1
resim
Kına organizasyonları ile başlayan 2004 yılında kurulan Show Time Organizasyon, internet sitesi sayfasıyla hizmet sunmaktadır. Bayanların evlenmeden önce kına organizasyonlarını Show Time Organizasyon sayesinde bütçelerine uygun ve istedikleri gibi yapmalarını sağlamaktadır.
İnternet Sitesinden Alışveriş
Show Time Organizasyon, kolayca alabileceğiniz internet sitesi üzerinden alışveriş yapabilirsiniz. Show Time Organizasyon’ un shop isimli ürünlerinin bulunduğu sayfasına giriş yaparak, karşınıza çıkan kına organizasyon paketleri; içeriği çeşitlilik gösteren ve farklı beklentilere hitap eden, içerisinde bütçenize ve isteğinize göre uygun bir paket bulabileceğiniz bu ürünler arasında tercih yapabilirsiniz.
Kına Gecesi Organizasyonu Paketleri Nelerdir?
Kına gecesi organizasyonu paketleri arasında Eko Paket, Show Time Kına Paketi 1, Show Time Kına Paketi 2, Show Time Kına Paketi 3, Show Time Kına Paketi 4 ve Show Time Kına Paketi 5 bulunmaktadır. Paketlerin içerisinde genel olan kına tahtı ve minderi, gelinin bindallısı, tacı ve alınlığı, el gülleri, el mumları, tef, kına tepsisi, Shakira kemer ve dileğiniz paket içerisinde paket fiyatı üzerine eklenmek kaydı ile ek olarak dans veya gösteri ekibi de bulunmaktadır. Kına gecesi için yapılabilecek yer ve organizasyonları Show Time ekibi sizler için hazırlamaktadır. Kına gecesi paketleriniz de yer alan malzemelere göre değerlendirilerek, kına geceniz ve açılışı yapılmaktadır.
Sahibi olduğum sitelerden bazıları aşağıdaki gibidir.

kadın sitesi
alışveriş sitesi
editör
Cevapla
 


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Amacımız?

WmEkip webmasterlar için kurulmuş bir platformdur. Amacı temiz bilgi paylaşımı ve güvenli ticaret sağlamak.

Diger Sitelerimiz

Yasal Uyarı