webmaster araçları webmaster araçları

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Show Time Organizasyonu Hakkında
#1
resim
Show Time Organizasyon, kına gecesi, nişan, düğün, sünnet gibi organizasyonlarda size hizmet sunan firmalardan birisidir. Hem kaliteli hem de sağlam bir hizmet sunmasıyla yapılacak olan organizasyonları bu şirket ile anlaşarak keyifli bir şekilde yapabilirsiniz. Organizasyolarda, ayrıntılar ile ilgilenip sürekli kafanızın kurcalanmasına gerek kalmadan, sizin yapmayı istediklerinizi bizim ekibimiz yapsın, size de eğlenmek ve misafirlerinizle harika vakit geçirmek kalsın.
Show Time Organizasyon Hakkında Bilgi
2004 yılında tescilli bir marka olan Show Time Ajans unvanının bünyesi altında, organizasyon işlerine başlayan bir firmadır. Ana şubesi İstanbul’da olan Show Time Organizasyon firmasının bünyesi altında hizmet sunduğu birçok organizasyonu da bulunmaktır. Sadece İstanbul değil, birçok il de de sizlere organizasyon hizmeti sunmuş ve günden düne gelişmiştir.
Organizasyonları
Hizmet olarak sundukları organizasyonlar arasında nişan, balon süsleme, düğün, sünnet ve kına gecesi bulunmaktadır. Bütün bu organizasyonlarında gerekli olan dansçı ekibi, dansöz, animatörler, fuar mankeni, fotomodel, host ve hostesleri ile de hizmet sunmaktadır. Büyük çapta bir organizasyon şirketi olmasıyla da dikkat çeken bu firma, sunduğu hizmetlerin fiyatlarını da farklı paketlerde farklı fiyatlar ile sunarak, ekonomik bütçelere de uygun bir hizmet sunmaktadır. Ayrıca resmi ve özel kuruluşlara da hizmet sunmakta olan Show Time Organizasyon firmasının; açılış, etkinlik, kokteyl, fuar, davet ve catering organizasyonları da bulunmaktadır.
İletişim Bilgileri
İletişim Bilgileri / ShowTime Organizasyon
Tel : (0212) 212 01 72
Tel : (0212) 266 11 46
Gsm : (0532) 767 57 75
Sahibi olduğum sitelerden bazıları aşağıdaki gibidir.

kadın sitesi
alışveriş sitesi
editör
Cevapla
 


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Amacımız?

WmEkip webmasterlar için kurulmuş bir platformdur. Amacı temiz bilgi paylaşımı ve güvenli ticaret sağlamak.

Diger Sitelerimiz

Yasal Uyarı