Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Saç Aşısı
#1
resim
Görsellik anlamında öne çıkan saçlarda yaşanan sorunlar giderek artış göstermektedir. Saçların dökülmesi ve zamanla kelliğe varan sonuçlar doğurması, görselliğin yanı sıra psikolojik anlamda da olumsuz etki yapmaktadır. Kişilerin sosyal hayatını da doğrudan etkileyen bu sorunun çözümü için çeşitli yöntemler mevcuttur. Bu yöntemler arasında bulunan ve en güvenilir uygulamalardan olan saç aşısı giderek yaygınlaşmaktadır.

Saç Aşısının Uygulanışı

Saç aşısı, çeşitli vitamin ve ilaçların yanı sıra kanınızdan alınan PRP’nin karıştırılması sonucunda oluşturulmuştur. Özellikle PRP’nin varlığı saç derisindeki ölü hücrelerin harekete geçmesini sağlamaktadır.

Saç dökülmesi sorunu yaşayan ya da önlem için başvuran kişilerde öncelikle uygulanacak alan belirlenmektedir. Ölü olmayan saç derisindeki hücreler tespit edilmektedir. Sonrasında hazırlanan özel karışım, uygulanacak alana lokal anestezi yapıldıktan sonra dikkatli bir şekilde enjekte edilmektedir. Yaklaşık 1 saat süren işlem tek seansta sonuçlanmaktadır.

Saç Aşısının Avantajları

Ülkemizde gittikçe yaygınlaşan saç aşısı işlemi ABD’de yıllardır başarıyla uygulanmaktadır. Saç köklerini harekete geçiren, saç tellerini güçlendiren bu uygulama sayesinde hem dökülme sorununuz çözülecek hem de yeni saç çıkması sağlanacaktır. Uygulanışından itibaren 6 ay sonra etkisi görülmekle birlikte 1 yıl sonunda tam olarak etkisini göstermektedir.

Saç aşısı işlemiyle başta saç dökülmesi olmak üzere, saç kıran, yoğun saç kırılması gibi sorunlara da çözüm bulabilirsiniz. Özellikle saç ekimi yaptırmayı düşünen kişiler bu uygulamadan mutlaka faydalanmalıdır. Bu şekilde saç ekimi işleminden çok daha büyük oranda verim almanız sağlanacaktır. Bu da kısa sürede tekrar saçlarınıza kavuşmanızı sağlayacaktır.

Saç aşısı işlemini gönül rahatlığıyla uygulatabilirsiniz. Herhangi bir yan etkisi bulunmayan bu uygulamayı hijyenik ortamlarda ve alanında uzman kişilerin yardımıyla almanız durumunda olumlu etkilerini görebilirsiniz. Saç dökülmesi sorununu ciddiye almanız ve kısa sürede saç aşısı işlemine başvurmanız kısa sürede sonuç almanızı sağlayacaktır. Kellik sorunuyla karşılaşmak istemeyenler bu işlemi mutlaka denemelidir.

Yukarıda okuduğunuz saç aşısı içeriği hazırlanırken http://purtukal.com/estetik/sac-asisi-ha...giler.html adresindeki içerikten yararlanılmıştır.
Sahibi olduğum sitelerden bazıları aşağıdaki gibidir.

kadın sitesi
alışveriş sitesi
editör
Cevapla
 


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Amacımız?

WmEkip webmasterlar için kurulmuş bir platformdur. Amacı temiz bilgi paylaşımı ve güvenli ticaret sağlamak.

Diger Sitelerimiz

Yasal Uyarı