webmaster araçları webmaster araçları

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reklam Ver
#1
Reklam Ver

Firmalar müşterilerine kendilerini en iyi şekilde sunmak için reklam vermeye ihtiyaç duymaktadır. Teknolojik alanda yaşanan gelişmeler ile birlikte televizyon, gazete, dergi, afiş reklamlarının yanı sıra internet reklamları da büyük önem taşımaktadır. Birçok kişi neredeyse tüm gününü internette geçirmektedir. Bu nedenle internette reklam vermek son dönemlerde firmaların önemsediği bir konu olarak gündeme gelmektedir.

Firmalara reklam verme fırsatı sunan Reklam Ver sitesi de birçok firma tarafından kullanılmaktadır. Sitede birçok ünlü alışveriş firması reklamları bulunmaktadır. Site, reklam vermek isteyen tüm firmalara reklam verme fırsatı sunmaktadır.

Reklam Paketi Satın Al

Siteye reklam vermek isteyen kişilere farklı reklam paketleri sunulmaktadır. Her bütçeye uygun reklam paketleri bulunmaktadır. 1 haftalık standart reklam paketlerinden 6 aylık reklam paketlerine kadar farklı paket programları bulunmaktadır. Bu reklam paketleri süresinin uzunluğuna göre ücretlendirilmektedir.

Sitede reklam vermek istediğiniz alana giriş yaptıktan sonra size uygun olan paketlerden bir tanesini seçin. Reklam paketlerinin alt kısmında ödemeniz gereken ücretler ve süre bilgileri yer almaktadır. Seçmiş olduğunuz paketi satın aldıktan sonra yapmış olduğunuz ödeme dekontunu firmaya göndermelisiniz. Firmanın sitesinde iletişim bilgileri yer almaktadır. İlk kez paket aldığınızda bir sonraki reklam paketi alana kadar sizlere 25 TL indirim kuponu verilmektedir.

Site, üye olan müşterilerine Boyner, Karaca, YK, Geziko, Booking gibi sitelerde kullanılmak üzere indirim kuponu da vermektedir. Siteye ödeme bilgilerini gönderdikten yaklaşık 1 saat sonra site sahipleri sizle iletişime geçmektedir.

Site: www.reklamver.biz

reklamver.biz
Ara
Cevapla
 


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Amacımız?

WmEkip webmasterlar için kurulmuş bir platformdur. Amacı temiz bilgi paylaşımı ve güvenli ticaret sağlamak.

Diger Sitelerimiz

Yasal Uyarı