webmaster araçları webmaster araçları

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Perdah makinaları - Betoniyer makinaları
#1
Web site adresi: Kucukoglumakine.com.tr
Web site konusu: Beton vibratörleri, Perdah makinaları, Kompaktör makinaları, Betoniyer makinaları

Merhabalar. Küçükoğlu makine 1997 yılından bu yana hafif inşaat makinaları konusunda profesyonel Ar-ge çalışmalarıyla büyümüş, kalitesiyle sektöründe lider oluşumlardan bir tanesi haline gelmiştir. Türkiye'de İstanbul, Osmaniye ve İzmir bölge müdürlükleri ve yurt çapındaki iki bayisiyle müşterilerine satış ve servis hizmeti sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı anlayış sergileyerek hizmet sunan küçükoğlu makina, hafif iş, inşaat makineleri sektöründe yaygın servis ağına sahip bir firmadır. Ürün grupları arasında beton vibratörü, beton vibratör motor, hortum yedek parçaları, kompaktörler, derz ile asfalt kesme kainaları, perdah makinaları, demir kesme ve demir bükme makinaları gibi farklı model ve yapıda çok çeşit makina üretimi bulunmaktadır.

resim

Küçükoğlu makinenin elektrikli perdah makinası kapalı çalışma ortamlarındaki beton perdah işlemlerine uygun olarak tasarlanmış makinalardır. Kapalı alanlarda elektrikli perdah makinası ile çalışmak güvenilirdir. Egzoz dumanından etkilenmemek için tasarlanan perdah makinaları, normalden daha az gürültü ile ayrıca çevre dostudur. Bu makinalar üç fazlı elektrik ile çalışmaktadır. Dengeli tasarımı, sağlam yapısı ile diğer makinaların birçoğundan daha fazla işleve sahiptir. Bakımı, taşınması ve kullanımı kolay makinalardır.

Beton vibratörü ve perdah makinasının yanı sıra ayrıca kucukoglumakine.com.tr üzerinden

1-) Betoniyer makinası
2-) Kompaktör makinası

Gibi birçok ürün de bulabilir, güvenilir bir şekilde temin ederek, kucukoglumakine.com.tr 'nin yüzü gülen memnun müşterileri arasında yerinizi alabilirsiniz.
Ara
Cevapla
 


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Amacımız?

WmEkip webmasterlar için kurulmuş bir platformdur. Amacı temiz bilgi paylaşımı ve güvenli ticaret sağlamak.

Diger Sitelerimiz

Yasal Uyarı