webmaster araçları webmaster araçları

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paykasa Kart
#1
Paykasa Kart
Online parasal işlemlerinizde kredi kartınızı kullanmak sizinde her zaman aklınızı karıştırıyordur. Çünkü internet korsanları bazen güvenli olmayan sitelerde işlem yapıldığında kişisel bilgilerinizi kullanarak hesabınızı kullanabilmekte ve sizi bu şekilde zarara uğratabilmektedirler. Bu yüzden birçok önlem denenmekte olsa da sonuçsuz kalabiliyor. Dolayısı ile kişiler bazen işlem yapmak istedikleri halde site güvenilir olmadığı için işlemlerini gerçekleştirememekte ve bazı şeylerden mahrum kalabilmektedirler. Ancak Paykasa Kart artık bu sorunu ortadan kaldırmıştır. Peki Paykasa Kart nedir?
Paykasa Kart Nedir?
Paykasa Kart, online işlemleriniz için güvenli bir şekilde kullanabileceğiniz sanal para kartıdır. Bu karta sahip olduğunuz da internet üzerinde ki alışverişlerinizde ve işlemleriniz de banka kartlarınızı kullanmanıza gerek kalmayacak Ancak bunun için öncelikle bir Paykasa Kart sahibi olmanız gerekmektedir. Paykasa kart sahibi olmak içinse öncelikle siteden kart başvurusu yaptırmanız ve alacağınız limite göre bir fiyat ödemeniz gerekmektedir. Daha sonra dilediğinizce güvenli bir alışveriş yapabilirsiniz. Hatta bahis sitelerine rahatlıkla girebilir, ödeme alıp, ödeme yapabilirsiniz.
Paykasa Kart Bozdurma
Paykasa Karta sahip olmak sizin için internet ortamında dolandırılma riskini neredeyse tamamen ortadan kaldırmaktadır. Bu karta sahip olmakla kaybedebileceğiniz hiçbir şey yok. Çünkü karta yapmış olduğunuz yüklemeyi kullanmak istemediğinizde paykasa bozdurma imkanına sahipsiniz. Detaylı bilgi için paykasaci.com adresine girebilir ve bu site üzerinden her şeyi öğrenebilir ve kart başvurusu da yapabilirsiniz.
Sahibi olduğum sitelerden bazıları aşağıdaki gibidir.

kadın sitesi
alışveriş sitesi
editör
Cevapla
 


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Amacımız?

WmEkip webmasterlar için kurulmuş bir platformdur. Amacı temiz bilgi paylaşımı ve güvenli ticaret sağlamak.

Diger Sitelerimiz

Yasal Uyarı