webmaster araçları webmaster araçları

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Organizasyon Türüne Göre Dans Seçimi
#1
resim
En eğlenceli sporlardan biridir dans. Üstelik hem kasları hem kalbi çalıştırıken aynı zamanda da estetik görünüm nedeni ile sanattır da. Siz ister sanat deyin ister spor her halükarda hoştur dans. Bu nedenle olsa gerek yapılan hemen hemen bütün organizasyonların ilk konusu olagelmiştir.

Durum bu olunca da dansçı kiralama bir gereklilik halini almıştır.

Organizasyon Türüne Göre
Dansçı seçimi çoğunlukla organizasyonun türüne göre belirlenir. Yapılacak olan bir kına gecesi ya da düğünde bayan dansçı kiralama en olağan seçimdir. Kadınlı erkekli izlenebilecek hem estetik hem de kıvrak danslar izleyenleri çosturarak bir anda pistin dolmasına neden olabilir.

Ota Anadolu’nun en eski geleneklerinden birisi zenne oynatmaktır. Kadın kılığına girmiş erkekleri izleyen kişiler hem bir erkeğin kadın kılığına girmesini komik bulmuş ve eğlenmiş hem de müziğin ritmine kaptırmıştır kendini. Erkek dansçı kiralama deyince insanın aklına ilk olarak zenneler gelse de modern dans figürlerinin peşpeşe sıralandığı erkek dansçı grupları da yok değildir tabii.

Bizde pek yaygın değildir ama, Avrupa ya da Amerika’da oldukça fazla görebileceğiniz erotik dans kulüpleri daha çok erkeklerin ilgisini çekmektedir. Şimdilerde ise özel bekarlığa veda partilerinde damadın arkadaşlarının bir jesti olarak bayan erotik dansçı kiralama uygulaması başlamıştır ülke-mizde de.

Sonuç Olarak
Sonuç olarak her organizasyona uygun bir dans ve dansçı türü bulunabilir ve organizasyon şirketleri bunlar için çalışmaktadır.
http://www.danscikiralamak.com/
Sahibi olduğum sitelerden bazıları aşağıdaki gibidir.

kadın sitesi
alışveriş sitesi
editör
Cevapla
 


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Amacımız?

WmEkip webmasterlar için kurulmuş bir platformdur. Amacı temiz bilgi paylaşımı ve güvenli ticaret sağlamak.

Diger Sitelerimiz

Yasal Uyarı