webmaster araçları webmaster araçları

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muğla apart - yurt | muglaapart.net
#1
Havaların ısınmaya başladığı şu günlerde inanırım yapacağınız tatili iple çekmektesiniz. Tahminimce aklınızın bir köşesinde de şu sual bulunmaktadır. Nerede iyi bir yaz tatili yapabiliriz?
Bir nebze de olsa sizlere yapacağınız tatille ilgili olarak fikir vermek amacıyla kalesi, kıyı boyu dizili beyaz evleri, denize inen dar sokakları, kümbetleri, şöhreti dünyaya yayılmış yatları ve tersaneleri ile ünlü Bodrum ve Bodrum apart otelleri hakkında size kısa kısa bilgiler vermeye çalışacağız.

Tarihin babası olarak malum Herodot`un doğum noktayı olan Bodrum, Ege Denizi kıyısındaki Muğla`ya bağlıdır, şark ve şimal doğusunda Milas, şimal batı, garp ve güneyinde ise Ege Denizi ile çevrilidir.

Yazların sıcak ve kurak, kışların ise ılık ve yağışlı geçmiş olduğu Ege ve Akdeniz iklimlerinin sentezi olan mikroklima saha özelliğindedir Bodrum.

Bodrum`da maksimum tercih edilen tesisler içinde Bodrum apart otelleri ilk sıralarda yer alır. Hatta öyle çok aşırı talep vardır ki, otel malikleri tesislerini revize ederek Bodrum apart oteline çevirmektedirler.

Bodrum`un tüm dinlence beldeleri ile birlikte, geze geze bitmeyeceğini anlayan ve havasından suyundan daha çok fazla yararlanmak isteyen tatilciler, tüm yazlarını Muğla apart otellerinde geçirmek için, günler öncesinden değil, haftalar, hatta aylar öncesinden rezervasyon yaptırıyorlar.

Bodrum apart otellerinin bir kısmı merkezde yer almakla birlikte, daha çok Bodrum`un sakin koylarında Bitez, Yalıkavak ve Turgutreis`te bulunuyor.

Muğla pansiyonMuğla yurt
Ara
Cevapla
 


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Amacımız?

WmEkip webmasterlar için kurulmuş bir platformdur. Amacı temiz bilgi paylaşımı ve güvenli ticaret sağlamak.

Diger Sitelerimiz

Yasal Uyarı