webmaster araçları webmaster araçları

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mersin'de Anaokulu Müdürünün İlk Adımı Attığı Farkındalık
#1
Mersin'de Anaokulu Müdürünün İlk Adımı Attığı Farkındalık

Mersin’in Erdemli ilçesine ait olan Kargıpınarı Anaokulu'nun Müdürüne ait odayı görenler hayrete düşüyorlar! Okuldaki minik öğrencilerin velileri tarafından görülen oda, resmiyet dışına çıkarak daha çok çocukların benimseyeceği ve daha rahat olabilecekleri şekilde tasarlanmış. İlk kez bu odaya girenler şaşkınlıklarını saklayamadıkları gibi, karşılarında duran Müdür Beye karşı teşekkürlerini de sunmaktan çekinmiyorlar.

resim

Anaokulunun müdürü Mikail Eren, uzun yıllardır Kargıpınarı Anaokulu'nun müdürü olarak görev alıyor. Resmi görevinde her zaman çocukların okula ilk başladıkları yer olan anaokulunda yapılabilir olan her şeyin en uygun şartlarda tamamlanmasını istiyor ve gerçekleştirmeye çalışıyor.

Sadece okula gelen çocukların velilerini değil aynı zamanda okulda zaman geçiren, günlerinin yarısını hem öğrenerek hem de eğlenerek geçiren çocukların da okuldan uzaklaşmak yerine okula daha da yakın olabilmek ve okula ısınabilmeleri adına müdür odasının tasarımı değiştiriyor. Yapılan değişiklik doğrultusunda müdür odası, oyuncakların içerisinde bulunduğu farklı ve sevimli bir sınıf halini alıyor. Bu da çocukların bu odaya girdiklerinde korkmalarına, tedirgin olmalarına gerek bir şey olmadığını gösteriyor.

resim
Ara
Cevapla
 


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Amacımız?

WmEkip webmasterlar için kurulmuş bir platformdur. Amacı temiz bilgi paylaşımı ve güvenli ticaret sağlamak.

Diger Sitelerimiz

Yasal Uyarı