webmaster araçları webmaster araçları

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Medyum Rasim Hoca www.medyum.xyz de
#1
ALO MEDYUM

0530 725 15 76

Medyum hocalar alemine hoşggeldiniz sevgili dostlar. Medyumlar yaşayan ya da ölü ruhlar ile eterik dünyada irtibat kurabilirler. İrtibat kurma işlemini transa geçme işlemi yaparlar. Medyumlar trans halinde iken çok yoğun konsantre olurlar ve tüm enerji ile odaklanırlar. Bu odaklanma ve konstrasyon sayesinde karşıda olan yaşayan ya da ölü ruh ile irtibat kurup onu anlamaya çalışır. Çok kısa süre içinde olsa trans halindeki bir medyumun ruhu bedeninden ayrılıp eterik dünyada irtibat kurabilmek için uğraşır.

0530 725 15 76

Medyumluğun çeşitleri nelerdir?

Dünya üzerinde pek çok farklı medyum bulunmaktadır. Ana hatlarıyla bakıldığı zaman medyumluk, idrak ve irade ve tezahür yönünden 2 farklı kategoriyle ayrılır. Bu iki ana kategori de kendi aralarında ayrı ayrı sınıflandırılmaktadır.

İdrak ve irade yönünden medyumlar 3’e ayrılır. Sezgisel medyumluk, medyumun bilinçli bir şekilde irtibatta olmasıdır. Mekanik medyumluk, medyumun bilinçli olmamasıdır. İradesi ve idrak farkındalığı bulunmaz. Otomatik medyumluk ise medyumun yaptığını farkında olması fakat bunu bilerek yapamamasıdır. Yani iradesi bulunmayan medyumun idrak farkındalığı bulunmaktadır.

Medyumluk zor bir meslektir. Bir seansta medyuma gelecek hakkında bir takım sorular sormak yanlıştır. Medyum gelecek irtibatı kurduğunda başına iyi şeyler gelmeyeceğinin farkındadır. Medyumlar ; papaz büyüsü , aşk büyüsü , bağlama büyüsü , evlilik büyüsü vefk ve tılsım üzerine uzmandır. Resmi medyum sitesi : http://www.medyum.xyz dir.
Ara
Cevapla
 


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Amacımız?

WmEkip webmasterlar için kurulmuş bir platformdur. Amacı temiz bilgi paylaşımı ve güvenli ticaret sağlamak.

Diger Sitelerimiz

Yasal Uyarı