webmaster araçları webmaster araçları

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marka tescili yapan yerler
#1
Web site adresi: Kumelendik.com
Web site konusu: marka itiraz - marka başvuru - marka tescil

Buluş nedir ve buluş yapmak için özel bir yenetek yada zekaya sahip olmak gerekli midir? Bu soruyu birde kendimize soracak olursak şu cevabı muhakkak alırız: Buluş yapmak için yeterli vakte sahip olamıyoruz.

resim

Ülkemizde ve dünyanın nerdeyse birçok yerinde icatlar ve bu icatların mucitlerini ve varlıklarını hemen hemen herkes bilir. Hiç aklınıza gelmeyen projeler buluş kapasitesine sahip insanlar yada ilgili olan insanlar tarafından yapılır. Buluş ya da diğer bir adıyla icat daha önceden kimse tarafından keşfedilmemiş yeni bir ürünün ortaya çıkarılmasıdır. Kimi zaman çokça kez deneme yanılma yöntemi ile bulunan kimi zaman ise birdenbire keşfedilen bu icatların sayısı çok değildir . Çoğu icat önceden var olan ürünlerin bazı teknolojilerle veya emek harcanarak geliştirilmiş halidir.

Birde akıllara şu soru geliyor: Biz bulduk biz icat ettik ama başkaları sahip çıktı, başkalarının adı ile anıldı. Artık bu gibi fikir hırsızlığının önüne geçmenin vakti geldi de geçiyor. Markalaşmanın ve markanızı oluşturmak yeni projeleri de hayata geçirmenin tam vakti... Bu gibi projeleriniz varsa markanızı tescil ettirebilir ve sizin adınıza koruma sağlayacak firmaya ulaşabilirsiniz. Üstelik tek bir adres ile bu ulaşım zaman ve mekan yönünden bile kısalacak. Aradığımız adres marka başvuru konusunda kumelendik.com adresidir. Bizlere beklediğimiz hizmeti kaliteli imkanlar öncülüğünde sunarak memnun kalmamızı sağlayan adresdir.

Kumelendik.com web sitesi marka yenileme ve marka itiraz konularında uzman bir sitedir.
Ara
Cevapla
 


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Amacımız?

WmEkip webmasterlar için kurulmuş bir platformdur. Amacı temiz bilgi paylaşımı ve güvenli ticaret sağlamak.

Diger Sitelerimiz

Yasal Uyarı