webmaster araçları webmaster araçları

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuantum Eğitimi
#1
En basit tanımıyla bir hatırlama eylemidir. Kişisel yaratıcılığımızı, iç potansiyelimizi ve evrenin mevcut kaynaklarını harekete geçirme eylemidir. Özetle, düşünce gücümüzün, imgeleme gücümüzün farkına varma yoluyla mutluluğu tercih etme sanatıdır. Deneyimlerimizi meydana getiren bireysel ve evrensel zekânın ortaklaşa çalışma mekanizmasının tekrar keşfedilmesidir.

Kuantum Nasıl Uygulanır? Birçok teknik aracılığıyla; 3. göze odaklanma, imgeleme, meditasyon, çapalama, dil kalıpları, kuantum drama tekniği, evrensel yasalara uyumlanma süreci,yüksek benliğimizle bağlantı kurma, sezgilerimizi güçlendirme yolları, hastalıkların kişiye özgü psikolojik sebeplerini ortaya çıkartma vb. için kullanılmaktadır.

Biraz daha detaya inecek olursak Kuantum Düşünce Tekniği, daha iyiye ulaşmak için mevcut olan en büyük engelin zihinler içerisindeki sınırlar, geçmişten gelen bir takım karmaşalar ve dünyaya gönderdiğimiz yanlış mesajlar olduğu noktasından yola çıkarak, iç dünyamızı düzenlemek suretiyle ve dış dünyayı değiştirmek amacıyla hareket ediyor.

Kuantum Eğitiminin özü, Kuantum fiziğinin temel esaslarına dayanıyor ve bu alan içerisinde geçerli olan mevcut yasaları zihinsel dünya içerisine uygulama faaliyeti olarak tanımlanıyor.

Bu tekniği uyguladığınız zaman daha sağlıklı bir bedene kavuşabilir, kendi üretkenliğinizi ve yeteneklerinizi kullanma yoluyla başarılı olacağınız işinize kavuşabilir, mutlu ve sevgi dolu bir beraberlik yaşayacağınız sizin için özel insana ulaşabilir, yaşamınıza daha çok bolluk, bereket ve neşe entegre edebilirsiniz. Kuantum Düşünce Tekniği kişisel yaratıcılığımızı, iç potansiyelimizi ve evrenin kaynaklarını aktif hale getirme eylemidir.

Kuantum Eğitiminden Kimler Yararlanabilir?

18 yaşını doldurmuş, kişisel ve ruhsal gelişime ilgi duyan her birey faydalanabilir. Kişiye özel olarakda uygulanabilen yöntemlerle yaşamakta olduğu problemleri çözmeyi arzulayan her birey, Şuanda öğrenciyseniz, çabuk, kalıcı ve keyifli bir şekilde öğrenen, öğrendiklerini hatırlamakta güçlük çekmeyen, yaşamın tadını çıkarmasını bilen, kendinden memnun bir gence dönüşebilirsiniz..

Şuanda bir iş insanı iseniz, amaçlarınıza ve hedeflerinize daha basit bir şekilde ve çevrenizdeki insanlarla işbirliği yaparak ulaşabilirsiniz. Bir sanatçıysanız, üretkenliğinizi daha da arttırabilir, kalıcı ve etkili eserler ortaya çıkartabilirsiniz.. Bir anne ya da baba durumundaysanız, aileniz içerisinde hoşgörü ve anlayışa dayalı iletişimin püf noktalarını öğrenebilirsiniz.

Antalya Kuantum Eğitimi
İzmir Kuantum Eğitimi
Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır. Kuantum eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :
İzmir’deki Kuantum eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.
Antalya’daki Kuantum eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.
Ara
Cevapla
 


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Amacımız?

WmEkip webmasterlar için kurulmuş bir platformdur. Amacı temiz bilgi paylaşımı ve güvenli ticaret sağlamak.

Diger Sitelerimiz

Yasal Uyarı