webmaster araçları webmaster araçları

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kredi Çekmeden Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak
#1
Site adresi: http://www.ustagazete.com
Acilis Tarihi: yeni site
Kullanilan Yazilim:wordpress
Tanitim Yazisi:

Kredi Çekmeden Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Herhangi bir bankadan kredi çekmeden kira öder gibi ev sahibi olmak mümkün. Birçok vatandaşımız kredi çekmekten ürküyor ve kredi çekmeden ev sahibi olmak istiyor. <strong>[url= http://www.ustagazete.com/kategori/ekonomi]Kredi almadan ev sahibi olmak[/url]" target="_blank"></strong> oldukça basit. Bunun için birkaç yöntem bulunmaktadır. Bunların başında TOKİ gelmektedir. TOKİ'den kredi çekmeden kira öder gibi ev sahibi olmanız mümkün. Sadece bir miktar peşinat vermeniz gerekiyor ki bu tutar 15 bin TL den başlayarak 30-40 bin TL ye kadar çıkabiliyor.

TOKİ'den kredi çekmeden <strong>[url= http://www.ustagazete.com/]kira öder gibi ev sahibi olmak[/url]" </strong> için başvuru yapılması ve kura sonucuna göre ev almaya hak kazanılması gerekiyor. Ayrıca TOKİ taksitlerinizi bütçenize uygun şekilde belirlemenizi sağlamaktadır. Yani taksit oranlarını siz seçiyor ve vereceğiniz peşinatta buna göre belirlenmiş oluyor.

TOKİ'nin dışında kredi çekmeden ev almak isteyenler ise mutlaka yeni yapılan evleri satmakta olan ve kredi almadan bir kısmını peşin bir kısmını taksitle ödemeyi kabul eden emlakçılara başvurabilir. Güvenilir bir emlakçıyla çalışmanız kaydıyla kredi çekmeden kira öder gibi ev almak için evin yarısını peşin kalan yarısını krediyle ödeyebilirsiniz. Bu kredi bankadan çekilen krediler gibi değildir. Aldığınız evi ipotek ettirerek faizsiz kredi almış olur ve bu krediye göre faiz işletilir.
Ara
Cevapla
 


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Amacımız?

WmEkip webmasterlar için kurulmuş bir platformdur. Amacı temiz bilgi paylaşımı ve güvenli ticaret sağlamak.

Diger Sitelerimiz

Yasal Uyarı