Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kına Organizasyonu Fiyatları
#1
resim
Evliliğe adım atarken birçok prosedürü de yerine getirmek gerekmektedir. Ancak bazen de eğlenmeyi de unutmamak gerekir. Çünkü evlilik ile birlikte bambaşka bir hayata geçişin kutlanması gerekir. Bunun için yapılan en güzel eğlencelerden birisi kına geceleridir. Unutulmayacak ve yeni hayatınıza anlam katacak bir kına gecesi için mutlaka bizim önerilerimizi dinlemelisiniz. İstediğiniz kına gecesine göre uygun kına organizasyonu fiyatları ile size hizmet vermekteyiz.
Kına Gecesi İçin Uygun Fiyatlar
İstediğiniz bir kına gecesi organizasyonu için detaylı düşünmek gerekmektedir. Bu konuda oldukça profesyonel olan şirketimiz size en güzel kına gecesi konseptini kusursuz olarak sunacaktır. Genelde kına gecesi için organizasyonlar yüksek fiyatlarla yapılmaktadır. Ancak şirketimiz size en uygun kına organizasyonu fiyatları ile size hizmet vermektedir. Kına süslemeleri, konsepti ve sizin istediğiniz şekilde bir düzenleme yapılacaktır. Önemli olan aklınızda herhangi bir soru olmadan kına gecenizi eğlenerek geçirmenizdir.
Kına Gecesi Fiyatları Nasıl Belirlenir
Kına organizasyonu fiyatları belirlenirken gelecek kişi sayısı, konsept, ikramlar ve bunun gibi ayrıntılar dikkate alınmaktadır. Belirlenen konseptin size en uygun olması için kendi fikirlerinizi de sunmalısınız. İstenilen düzeyde sunulan ikramlar yeni ikramlarda ekleyebileceksiniz. Yani bu sadece sizin seçiminiz olacaktır.
İletişim İçin Show Time Bilgileri
Kına gecenizin kusursuz geçmesi için bir an önce plan yapmaya başlamalısınız. Bunun için de bize aşağıda ki bilgilerden ulaşabilirsiniz.
Tel : (0212) 212 01 72
Tel : (0212) 266 11 46
Gsm : (0532) 767 57 75
Gsm : (0507) 090 13 71
E-Posta: info@showtimeajans.com
Sahibi olduğum sitelerden bazıları aşağıdaki gibidir.

kadın sitesi
alışveriş sitesi
editör
Cevapla
 


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Amacımız?

WmEkip webmasterlar için kurulmuş bir platformdur. Amacı temiz bilgi paylaşımı ve güvenli ticaret sağlamak.

Diger Sitelerimiz

Yasal Uyarı