webmaster araçları webmaster araçları

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kına Organizasyonları ve Kına Karmaşası
#1
resim
Her gün çok daha fazla yenilik ile doluyoruz. Bu değişim ortamında kına gecelerinde değiştiğini görmek zor değil. Gelin adaylarının hayallerini süsleyen düğün gecelerinin hazırlıklarını istedikleri gibi organize edebilmeleri adına kına gecelerinin tüm ayrıntılarını biz üstleniyoruz. Kına organizasyonu Türkiye ailesi olarak; hayallerini süsleyen kına gecesini en uygun fiyatlara, en güzel ve en göz alıcı hali ile hazırlıyoruz. Yalnızca kına geceleri ile yanınızda değiliz aslında. Herhangi bir aksaklığın olmasını istemediğiniz tüm özel günlerinizde; dilediğiniz gibi bir anı size yaşatmak için varız.
Kına Kargaşası
Kına organizasyonu; hem sizin hem de misafirlerinizin tatmin olacağı şekilde tüm ayrıntıları ile hazırlanır. Önemli olan hayalleriniz ile farklı bir geceyi yaşatmak aslında. Bu arada; kına geceniz için dilediğiniz mekanı da ayarlıyoruz. Siz bize nasıl bir yerde kına gecenizin olmasını istediğinizi anlatın, biz sizi hayallerinize yakınlaştıralım.
Kına gecelerinize renk katıyor ve işi biraz daha heyecan dolu bir hale getiriyoruz. Artık yalnızca kına yakılmadan evvel altını kapmak için avucunu açmayan gelin yok. Bunun yanında bir de; damadın baş harfi ile kına yakmak isteyen gelinler var. Hint kınası yakma modası ile bu isteğinizi en göz alıcı şekilde gerçekleştiriyoruz. Kına gecelerine özel paketler hazırlıyor ve bu paketlerin içerisinden sizlere ve konuklara sürpriz hediyeler de sunuyoruz. Kına organizasyonu benim yüzyıllık işimiz.
Show Time Kına Organizasyonları
Kına organizasyonunuza biraz önce başlamamız için hemen bize ulaşın. İletişim bilgilerimiz;
Tel : (0212) 212 01 72
Tel : (0212) 266 11 46
Gsm : (0532) 767 57 75
Gsm : (0507) 090 13 71
E-Posta : info@showtimeajans.com
Sahibi olduğum sitelerden bazıları aşağıdaki gibidir.

kadın sitesi
alışveriş sitesi
editör
Cevapla
 


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Amacımız?

WmEkip webmasterlar için kurulmuş bir platformdur. Amacı temiz bilgi paylaşımı ve güvenli ticaret sağlamak.

Diger Sitelerimiz

Yasal Uyarı