webmaster araçları webmaster araçları

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kına Gecesi Tahtı Seçimi
#1
resim
Kına, gelin adayı bayanlarımızın düğüne adım attıkları evrelerden birisi belkide en önemlisidir. Bu evrede kızlarımız özel olmak ve kendini özel hissetmek ister. Bu ihtişamlı organizasyona hazırlanmak içinde büyük bir çaba gösterir. Bunun içinde kına tahtı seçimi, duruşu ve figürü büyük önem taşır.

Kına Tahtı Figürleri
Kına tahtları, farklı şekillerde ve farklı desenlerde olabilir. Kına tahtları seçilmeden önce gelin adayının isteğine uygun figür seçmeleri gerekmektedir. Tabii ki kızlarımız buna kendi karar vermeli ve bu anın tadını doyasıya çıkarmalıdır. Eski tarihi dekorlardan tutun, farklı motiflere kadar birçok tercih yapabilir, kendinizi bu özel anınızda mutlu hissettirebilirsiniz. Her ortama, her bütçeye uygun kiralanabilen ve seçilebilen bu tahtlarla anınızı ölümsüzleştirip bambaşka ortamlara taşıyabilirsiniz.
Bir stüdyoyu andıran bir alan deseninden tutun, boğazın serin sularına karşı kına tahtı oturtup manzaraya kendinizi de yerleştirebilirsiniz. Unutulmayacak, yıllar geçse de hafızlardan silinmeyecek bu anınızı ölümsüzleştirmek için size uygun olan tahtları seçebilir, ailenizle, arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle bu anı doyasıya kutlayabilirsiniz.

Kına Tahtı Seçenekleri
Kına gecesi tahtı fiyatları gibi ürünleri de birbirinden farklı ve duygulu özelliklere sahiptir. İster hayata adım atacağınız kişiyle beraber ihtişamlı çift kişilik tahta oturur, ister tek kişilik tahtla kız arkadaşlarınızla kutlama yaparsınız. Her gelin kendini bir ömür adadığı bir insanla çıkacağı bu yolda özel olmak ister. Bu özel günün unutulmaması adına organizasyon, figür ve taht seçimi çok önemlidir. Bu yüzden biz de kızlarımızın bu mutlu anlarını kına tahtlarıyla şekillendiriyor, birbirinden farklı taht seçeneklerini her bütçeye uyacak şekilde farklı fiyatlarla sunuyoruz.
Sahibi olduğum sitelerden bazıları aşağıdaki gibidir.

kadın sitesi
alışveriş sitesi
editör
Cevapla
 


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Amacımız?

WmEkip webmasterlar için kurulmuş bir platformdur. Amacı temiz bilgi paylaşımı ve güvenli ticaret sağlamak.

Diger Sitelerimiz

Yasal Uyarı