webmaster araçları webmaster araçları

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kına Gecesi Organizasyonları ve Farklı Organizasyonlar
#1
resim
Kına gecesi organizasyonları son dönemde özel programlar ve değişik aktiviteler ile gözde bir eğlence şekli oldu. Her zaman yapılan kına geceleri, bu günlerde daha da popüler ve değişik konsept-lerde yapılır oldu. Düzenlenen paketlere göre, kına gecesi fiyatları değişiklik gösteriyor.

Farklı Organizasyonlar

Kına gecelerinde uygulanan konseptlerin farklılığı, paket içinde bulunan elemanların sayısına ve niteliğinden kaynaklanır. Bu da fiyata etki eder mutlaka. Kına organizasyon işinde en önemli nokta ve aslında bütün konsepti nerede ise belirleyebilecek olan etken konukların sayısıdır.

Konuk sayısının az olması mekan konusunda endişeleri ortadan kaldırabilir. Sonuçta mekan için harcanacak bedel maliyeti düşürecektir. Bunun dışında belirleyici bir faktör de kına gecesinin ne kadar gösterişli olmasının istendiğidir. Çok gösterişli kına organizasyon çalışmalarında elbette pırıltılı, altın kaplama gibi eşyalar ve aksesuarlar kullanılması gerekmektedir.

Fiyatlar

Değişen, eklenen, çıkarılan her bir aksesuar ya da eleman kına organizasyon fiyatları üzerinde değişiklik yaratacaktır. Kişi sayısı arttıkça organizasyon fiyatı da artar. Gösteriş ve istenen aksesuarların farklılığı da maliyet üzerinde etkilidir.

Müzik grubu, dans gösterisi, istenen dans grubunun sayısı ve eğlencenin nasıl bir konsept içinde olacağı da maliyeti, dolayısı ile de kına organizasyonu fiyatları üzerinde farklılıklara neden olur. Bu nedenle ekelenecek olan aksesuarlara ve konseptin içeriğine dikkat edilmelidir.
http://www.kinaorganizasyonlari.com/
Sahibi olduğum sitelerden bazıları aşağıdaki gibidir.

kadın sitesi
alışveriş sitesi
editör
Cevapla
 


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Amacımız?

WmEkip webmasterlar için kurulmuş bir platformdur. Amacı temiz bilgi paylaşımı ve güvenli ticaret sağlamak.

Diger Sitelerimiz

Yasal Uyarı