webmaster araçları webmaster araçları

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kına Gecesi Konseptleri
#1
resim
Bir organizasyon nasıl yapılır öğrenmek isterseniz aslında hemen her yerde bilgiler bulabilirsiniz. Ama siz böyle şeyler le uğraşamayanlardansanız o zaman organizasyon şirketlerinden yani organi-zasyon perilerinden yardım alabilirsiniz.

Size zaten bir çok fikir sunabileek olan organizasyon perilerine kına gecesi düzenlemesinde yardım etmek ve biraz daha şık organizasyon olsun isterseniz işte size birkaç fikir;

Dilek Ağaçları

Son zamanlarda konseptiniz ne olursa olsun dilek ağaçları uygulamaları çok moda. Dilek ağaçları istediğiniz renkte oluşturabileceğiniz bir süs.

Özellikle kına gecesi organizasyonları için seçilen renkler kırmızı, mor olmakla birlikte siz hangi seviyorsanız uygulayabilirsiniz. Üstelik yapımı da çok basit.

Birkaç çalı çırpı toplayıp, onları doğal duracak şekilde yapıştırıyorsunuz birbirine. Ardından ala-cağınız bir sprey boya yardımı ile her yerini güzelce boyuryorsunuz. Hepsi bu!

Dilek Kartları

Dilek ağacı olursa dilek kartları da olur. Özellikle hoş tasarımlar ile kağıdı süsledikten sonra (aman dikkat dilek yazmak için yer bırakmayı unutmayın!) davetlilerin kolayca ulaşabilecekleri bir yere yerleştirirsiniz. Gelen konuklar, kına geceleri ile ilgili temmenilerini yazıp dilek ağacına takabilirler.

Dilek kartlarını özellikle biraz daha ağır kağıtlar olarak hazırlarsanız, düğününüzün ardından dilek kartlarınızı pvc ile kaplayabilirsiniz. Bu da size kına gecenizden tatlı hatıraları anımsatacak, yıllarca saklayabileceğiniz anı bırakacaktır.

Hem siz hem de sevdikleriniz yıllar sonra bile bunları okuyup gülecek, o günleri anacak ve mutlulu-ğunuz için şükür edeceksiniz.
http://www.kinageceleri.gen.tr/
Sahibi olduğum sitelerden bazıları aşağıdaki gibidir.

kadın sitesi
alışveriş sitesi
editör
Cevapla
 


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Amacımız?

WmEkip webmasterlar için kurulmuş bir platformdur. Amacı temiz bilgi paylaşımı ve güvenli ticaret sağlamak.

Diger Sitelerimiz

Yasal Uyarı