webmaster araçları webmaster araçları

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kına Gecesi Hazırlıkları
#1
resim
Kına gecesi; kızın aile dostları ve yakın arkadaşları arasında paylaştığı özel anlarından biridir. Bu gecede var olabilecek bir eksiklik hali gelinin tüm gecesini mahvedebilir ve güzel bir anı hatırlanmak dahi istenmeyen kötü bir anıya dönüşebilir. Bu bağlamda kına gecesinin olmazsa olmazlarını göz ardı etmemek gerekir. Kına gecesi kız tarafı tarafında organize edilir. Bu nedenle var olabilecek bir eksikliğin nedeni de kız tarafı olarak görülür.
Kına gecesinde; kıza ve erkeğe kına yakılır. Bu kına yakma işlemi hem klasik boyutta hem de modern boyutta olabilir. Bu iki durum arasındaki tercih tam anlamı ile gelin ve damada bağlıdır. Buna ek olarak; Hint kınasının tercih edilmesi halinde; klasik bir yuvarlak kına yerine herkesin tercihine göre farklı kına motifleri yaratılabilir. Kına gecesi hazırlıklarının olmazsa olmazı genel itibari ile; kına, ikramlar, süslü mumlar, kına yakılan gelin ve damat için özel ipek mendiller, gelin için kına anında giymelik bindallı ve bazen de tercihe göre gelin ile damadın oturabileceği özel hazırlanmış; tahtımsı alanlar olabilmektedir.
Son zamanlar da; yazılı kartonlar da kına gecesine renk katmaktadır. Gelin ve damadın arasındaki esprili yazışmalardan tutunda birden fazla güzel ve komik sözler ile anı ölümsüz kılmakta mümkündür. Açık havalarda yapılan kına gecelerinin çok daha farklı detayları vardır. Bu bağlamda; şık ve süslü kokteyl masaları ve ipek şemsiyeler dikkat çeker.
Show Time İletişim Bilgileri
Show time kına gecelerinin tüm detaylarını, en ince ayrıntıları ile birlikte sizler için düşünüyor ve hazırlıyor. Size ise yalnızca gecenin keyfini çıkarmak kalıyor. İletişim bilgilerimiz;
Tel : (0212) 212 01 72
Tel : (0212) 266 11 46
Gsm : (0532) 767 57 75
Gsm : (0507) 090 13 71
E-Posta : info@showtimeajans.com
Sahibi olduğum sitelerden bazıları aşağıdaki gibidir.

kadın sitesi
alışveriş sitesi
editör
Cevapla
 


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Amacımız?

WmEkip webmasterlar için kurulmuş bir platformdur. Amacı temiz bilgi paylaşımı ve güvenli ticaret sağlamak.

Diger Sitelerimiz

Yasal Uyarı