webmaster araçları webmaster araçları

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kartal Uğurmumcu Halı Yıkama
#1
UĞURMUMCU HALI YIKAMA

UĞURMUMCU'DA HALI TEMİZLİĞİNİN GÜVENİLİR ADRESİ

Halı temizliğinde güvenir adres olan Kartal Uğurmumcu Halı Yıkama servisi, sizlere kaliteli hizmet sunar. %100 müşteri memnuniyetini almış firma, halı yıkama işlemini, profesyonel bir şekilde gerçekleştirir. Halı temizleme, titizlik ve deneyim gerektirir. Yıllardır işinde başarılı olan firma, sizlerin talepleri doğrultusunda halınızı adresinizden teslim alır. Aşamalı olarak temizleme, yıkama, durulama ve kurutma sonrası paketleyerek, adresinize teslim eder.

KARTAL UĞURMUMCU HALI YIKAMA İŞLEMLERİ
Uğurmumcu Halı Yıkama servisinde donanımlı ekip, profesyonel çalışmaları ile gerçekleştirdiği Halı yıkama ve temizlik işlemini, 6 aşamada gerçekleştirir. Evinizden teslim alınan halılarınız, ilk aşamada toz alma makinesinden geçer. Halının üzerinde bulunan yabancı cisimler, makine sayesinde ayrıştırılır ve titizlikle uzaklaştırılır. Makinede tozu alınan halılar dinlenme havuzunda bekletilir. Bu sürede halının üzerindeki bulunan bakterilerin ölmesi, kirlerin yok edilmesi için halıya uygun şampuanlar kullanılır. Havuzda bekleme sonunda son teknoloji makineler kullanılarak yıkama aşamasına geçilir. Halı cinsine uygun özelliklere sahip, yıkama solüsyonları ile her iki tarafı uygun temizlik sağlanana kadar yıkanır.

Uğurmumcu Halı Yıkama aşamasından geçen halılarınız, sıkma işlemi yapılması ve santrifüj sağlanması açısından tekrar ayrı bir makineye yerleştirilir. Ortalama 7 dk. gibi bir sürede %90 kuru %10 nemli kalacak şekilde yüksek devirle sıkılır. Sıkma işlemi bitince %90 kapalı ve steril alanlarda kurutma işlemi gerçekleştirilir. Sonrasında halılar uygun şekilde havalandırılarak, paketleme yapılır. Halılarınız böylece titiz bir şekilde ayrıntılı olarak yıkama ve temizleme aşamalarından geçer. Bir halı diğerine temas ettirilmez. Hava teması ile toz ve kir etkenlerine karşı korumak için özellikle kapalı ortamlarda kurutulur.

PROFESYONEL TEMİZLİK İLE UĞURMUMCU HALI YIKAMA SERVİSİ

Uğurmumcu Halı Yıkama Firmasının en önemli vizyonu, siz değerli müşterilerinin %100 memnuniyetidir. Halı yıkama servisi olarak yıllardır, sağladığı başarılarının gücünü, sizlerin memnun ve gülen yüzünden alıyor. Son teknolojik makinelere sahip firma donanımlı ve eğitimli ekibi ile halı yıkama işlemini, kaliteden ödün vermeden gerçekleştiriyor. Kalitede ve temizlikte öncü firma Uğurmumcu halı yıkama servisi, sizlere hizmet vermenin gururunu üst düzeyde yaşıyor. Firmaya iletişim bilgilerinden ulaşarak, taleplerinizi bildirmeniz yeterlidir. Firmaya ulaşan talepleriniz, en kısa sürede işleme alınacak, yıkama ve teslimat hizmeti sağlanacaktır. Sizden teslim alınan halılar, gereken hassasiyet ve ustalıkla temizlenecek ve en kısa sürede adresinize, teslim edilecektir. Ekip, halının cinsi ve özellikleri konusunda son derece deneyimlidir, halınıza zarar vermeyecek yıkama talimatları titizlik ile uygulanmaktadır.

Uğurmumcu Halı Yıkama olarak diyoruz ki Kullandığınız halıları evde veya elde temizleme ile %100 hijyen sağlayamazsınız. Halı içinde veya altında biriken kir ve mikroplar, hastalıklara zemin hazırlar. Ev ortamı ne kadar havalandırılsa da kapalı bir mekân olduğundan halıya geçen enfeksiyonlar, solumanız ve temas etmeniz ile hastalıklara davetiye çıkarır. Temizlik, doğru ve uygun koşullarda yapıldığı ölçüde Sağlıktır. Bunun için de Kaliteli temizliğin, vazgeçilmez adresi olan Kartal Uğurmumcu Halı Yıkama profesyonel kadrosu ile bir telefon kadar yakınınızdadır. 0216 377 51 77

Uğurmumcu Halı Yıkama İletişim
Ara
Cevapla
 


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Amacımız?

WmEkip webmasterlar için kurulmuş bir platformdur. Amacı temiz bilgi paylaşımı ve güvenli ticaret sağlamak.

Diger Sitelerimiz

Yasal Uyarı