webmaster araçları webmaster araçları

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İstanbul Kına Organizasyonları ve Ayrıntıları
#1
resim
Kına geceleri düğünden bir önce ki gece yapılan eğlencelerdir. Ancak artık kına geceleri düğünden en az iki gün önceden yapılmaktadır. Bunun nedeni daha eğlenceli ve farklı kına organizasyonlarının istenmesidir. İstanbul kına organizasyonları artık oldukça özenli yapılmaktadır. Farklı konseptler ve unutulmaz anılar yaşamak için firmamıza başvurabilirsiniz. Kına gecesinden unutulmaz bir eğlence yaşamak isteyeceksiniz.
Kına Organizasyonu Ayrıntıları
İstanbul kına organizasyonları için her zaman en önemli olan gelinin mutluluğu olmasıdır. Bu nedenle de ilk olarak gelinin kıyafetleri üzerinden çalışmalar yapılmaktadır. Gelinin ne giyeceği oldukça önemli bir ayrıntıdır. Gelinin giyeceği bindallı ve kına kıyafeti konseptin belirlenmesi açısından da önemlidir. Çünkü gelinin kıyafetinden yola çıkarak da konseptin şekillenmesi mümkündür. Geinin kıyafetinden sonra da damadın kıyafeti belirlenecektir.
Kına Organizasyonu Konsepti
İstanbul kına organizasyonları konseptleri son derece çeşitlidir. İsterseniz eski çağlardan bir dönem konsepti olabilir isterseniz farklı bir kültürü yansıtabilirsiniz. Bu konuda değişik paketler mevcuttur. Bu paketler aynı zamanda da farklı süsleme seçeneklerine de sahiptir. Genellikle her bütçeye uygun olan kına konseptleri bulunmaktadır. Dilerseniz kına gecenizde kral ve kraliçe bile olabileceksiniz. Bu aşamada önemli olan gelin ve damadın istediklerinin yerine getirilmesidir.
İstanbul Kına Organizasyonu İletişim Bilgileri
Kına organizasyonunuzu bizimle birlikte yaparak değişik ve özgün bir gece tasarlıyorsanız bize ulaşmalısınız. Aşağıda ki iletişim bilgilerimizden bize kolaylıkla ulaşacaksınız.
Tel : (0212) 212 01 72
Tel : (0212) 266 11 46
Gsm : (0532) 767 57 75
Gsm : (0507) 090 13 71
E-Posta: info@showtimeajans.com
Sahibi olduğum sitelerden bazıları aşağıdaki gibidir.

kadın sitesi
alışveriş sitesi
editör
Cevapla
 


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Amacımız?

WmEkip webmasterlar için kurulmuş bir platformdur. Amacı temiz bilgi paylaşımı ve güvenli ticaret sağlamak.

Diger Sitelerimiz

Yasal Uyarı