webmaster araçları webmaster araçları

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İsim patenti alma
#1
İsim patenti alma

isimtescilofisi.net ailesi, yaklaşık olarak on beş yıldır tescil konusunda vermiş olduğu hizmetle bilinen güvenilir bir oluşumdur. Adrese tıkladığınız zaman karşınıza çıkan canlı uzman desteği uygulamasının yardımı ile de isim tescil konusu ile ilgili aklınızda kalan her türlü sorunun cevabını ücretsiz olarak edinme imkânına sahip oluyorsunuz.

isimtescilofisi.net web sitesine girdiğiniz vakit hem ana sayfada hem de iletişim kısımlarında yer alan bir sabit telefon numarası var; 0212 664 76 54. Bu numarayı aradığınız zaman karşınıza isimtescilofisi.net ailesinin deneyim sahibi ve işinin ustası marka isim ve patent temsilcileri ile irtibata geçiyorsunuz.

Sundukları hizmet ile isim patenti alma alanında bir numara olan bu kadro ile hemen aynı anda başvurunuzu yapıyorsunuz ve daha sonra da hemen isim tescil işleminizin gerçekleşmesi ile isim hakkınızı elde ediyorsunuz.

Yıllardır vermiş oldukları hizmetin getirdiği güven duygusunu ayrıca isim ya da marka tescili prosedürlerinin gerçekleşmesinden sonra müşterilerine hazırladıkları resmi belge ve sertifikalar yardımı ile taçlandıran isimtescilofisi.net çalışanları, ihracat konusunda girişimcilerin önündeki en büyük engel olarak görülen isim hakkı tescil edilmesi sorununu kolaylıkla aşmış olurlar.

Tüm bunların yanı sıra isimtescilofisi.net adresindeki başvuru butonları ile veya info@acilmarkatescil.com adresine mail atarak, İstanbul Beylikdüzü ilçesinde bulunan marka tescil ofisini ziyaret ederek ya da 0212 664 76 54 ve 0506 389 71 05 numaralı telefonlardan birini arayarak marka ve isim tescili konusunda aklınızdaki her türlü soruya cevap bulabilirsiniz.
Ara
Cevapla
 


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Amacımız?

WmEkip webmasterlar için kurulmuş bir platformdur. Amacı temiz bilgi paylaşımı ve güvenli ticaret sağlamak.

Diger Sitelerimiz

Yasal Uyarı