webmaster araçları webmaster araçları

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Işıklı Saksı
#1
Son dönemlerde hem oldukça farklı hem de beğenilen ve ilgi gören bir ürün piyasada dolaşıyor. Bu ürün bildiğimiz çiçek saksılarının aksine daha farklı ve oldukça güzel bir estetiğe sahiptir. Işıklı saksı normal saksılardan içerisindeki LED lambalar sayesinde ayrılmaktadır. Böylelikle bu ürünler hem dekoratif öğe olarak kullanılmakta hem de aydınlatma ihtiyacına güzel bir cevap vermektedir.
Bu ürünlerin içerisinde renkli LED lambalar mevcuttur. Bu lambalar sayesinde çiçek daha farklı bir görünüm kazanmakta ve daha fazla ilgi çekmektedir. Genel olarak 15x15 ebatlarında olan ışıklı saksının, bahçe, ofis ve ev gibi kullanım alanlarına göre boyutları değişebilmekte, daha da büyüyebilmektedir.
İhtiyaçlarınıza göre boyutlarını rahatlıkla bulabileceğiniz ürün enerji tüketimi açısından da oldukça iyidir. 3 AA alkaline pil ile çalışan ışıklı saksı, günde 3-4 saat çalıştırmanız halinde 10-15 gün civarında çalıştırılabilir. Evlerde, iş yerlerinde bahçelerde dekoratif olarak kullanılan ışıklı saksı, farklı ve güzel bir hediye sunmak isteyen kişiler tarafından da sıkça tercih edilmektedir. Işıklı saksı çiçek konulmadan sadece görsel ve dekoratif ürün olarak da kullanılabilir.
Ara
Cevapla
 


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Amacımız?

WmEkip webmasterlar için kurulmuş bir platformdur. Amacı temiz bilgi paylaşımı ve güvenli ticaret sağlamak.

Diger Sitelerimiz

Yasal Uyarı