Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İş sağlığı güvenliği sitesi
#1
Web site adresi: http://tarduosgb.com/
Web site konusu: İş sağlığı - iş güvenliği

Genç ve dinamik nüfusa sahip olan ülkemizde istihdam sahasının çok ta iyi olduğu söylenemez. İşçi gücü arttıkça artıyor ve hatta küçük yaşta çalıştırılan çocuk işçiler görüyoruz. İş ve işçi için sağlıklı koşulları oluşturarak hem enerji hem de süreden sağlıklı yollarla tasarruf sağlamış oluruz.

resim

Her yıl hatta nerdeyse her ay dolaylı ya da doğrudan olmak koşulu ile çalışanların iş kazasına uğradıklarını duyuyoruz. İşçilerin yaşadıkları iş kazalarını önlemek amacıyla onlara sunulacak olan güvenli ve sağlıklı çalışma ortamını oluşturmak için alınması gereken önlemler dizisine iş güvenliği ve işçi sağlığını korumak da denebilir.

İş yerinin olması gerektiği şekilde düzenleyerek iş yerinde çalışan işçilerin moral seviyelerini yükseltmiş olursunuz ve işten sağlanacak veriminde arttırdığına şahit olursunuz bununla beraber de oluşabilecek iş kazalarını da önlemiş olursunuz. Her iş yerinin belirli plan ve program dahilinde düzenlenmesi gerekir. Bunun için usulsüzlük oluşturan şartlar giderilmeli ve belli bir takip çizelgesi oluşturulmalıdır. Oluşturulan takip çizelgesi ile bu düzenin rutin bir şekilde ilerlemesi için belirli periyodlar halinde kontrollü takibi sağlanmalıdır. Çalışanlar, patronlar için iş sağlığı oldukça önemlidir...

Eğer iş yeri sahibi iseniz üzerinize düşen vazifeleri unutmayarak yapmanız gereklidir. Koruyucu gözlük, koruyucu başlık, koruyucu maske, koruyucu eldiven ve koruyucu ayakkabı ile insan sağlığına önem vermelisiniz. İşçi iyi olursa iş de iyi olur demelisiniz. Tek yapmanız gereken iş güvenliği konusunda uzman tarduosgb.com adresine girmek ve imkanlar dahilinde üstün ve kaliteli hizmetten fayda görmektir.
Ara
Cevapla
 


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Amacımız?

WmEkip webmasterlar için kurulmuş bir platformdur. Amacı temiz bilgi paylaşımı ve güvenli ticaret sağlamak.

Diger Sitelerimiz

Yasal Uyarı