webmaster araçları webmaster araçları

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ikinci el eşya fatih
#1
Bir eşya alırken şunu aslında çok iyi bilmek gerekir yani her şeyin bir ömrü vardır insanın bile bir ömrü olduğuna göre eşyalar neden belirli bir dönem sonrasında eskimesin ki. Ya da bazen olur olmaz nedenlerden dolayı kırılması yırtılması normal bir durumdur. Bu eşyanın da eskiyebileceği anlamına gelmektedir. Bazıları eskiyen eşyalarını evinden atarak kurtulmanın derdindeyken bazısı da evinin bir köşesinde bekleterek onları atmaya kıyamıyorlar. Ancak işin en doğru yöntemi aslında eski olan ya da modelinden dolayı beğenmediğiniz eşyalarınızı satmak olacaktır. Çünkü burada farklı bir sektör vardır ve bu sektör sizin bir hayli ilginizi çekebilecek bir hareketliliğe sahiptir.
Sıfır eşya alma noktasında bazı insanların yeterince paralarının olmadığını biliyoruz ya da genelde öğrencilerin ilgisini çeken bir yöntem oluyor. Zaten bir süreliğine ikamet edeceği bir şehirde sıfır eşya almak yerine kullanılmış ikinci el eşya tercih etmek daha mantıklıdır. Kullanılmış ikinci el eşya denildiğinde de aklınıza dökülmüş yırtılmış eski püskü eşyalar gelmesin ikinci el eşyalar aynı zamanda baktığınız da onun ikinci el olduğunu anlayamayacağınız kadar güzel ve özenli bir şekilde seçilmiştir. Bu yüzden de aslında sezgin spot mağazasına gitmeden bir eşya almanızı kesinlikle önermiyoruz. Sezgin spot bugüne kadar asla yalnızca ticari bir kaygıyla hareket etmemiş ve müşterilerine her zaman en yenisini sunmaya gayret edinmiştir. Çünkü onlar için müşteri memnuniyeti birinci sıradadır.
İkinci el eşya almak aslında bir anlamda da güven ister çünkü her yerden ikinci el eşya alınmaz bunun için ilk önce mağazanın bir yetisinin olması gerekir yani aldığı ve sattığı ürünü uzman bir şekilde incelemesi ve müşterisine ona göre sunması gerekir. Sezgin spot bu noktada başarılı satışlarını yıllardır sürdürmüştür. Asla sağlamlığına güvenmediği eşyaları alıp müşterilerine satmak bu yüzdende yılların birikimiyle her zaman ayakta kalmayı başarmıştır. İstanbul’ da yaşayan bir kişi iseniz ikinci el eşya fatih mağazasını mutlaka ziyaret etmenizi öneriyorum hatta eşyaları en ince ayrıntısına kadar kontrol edebilirsiniz.
Ara
Cevapla
 


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Amacımız?

WmEkip webmasterlar için kurulmuş bir platformdur. Amacı temiz bilgi paylaşımı ve güvenli ticaret sağlamak.

Diger Sitelerimiz

Yasal Uyarı