webmaster araçları webmaster araçları

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ikinci el eşya alanlar
#1
Exclamation 
Hızlı ve Güvenli çalışma mantığı ile İstanbul'un Tüm Semtlerinde Hizmet Veren Bölgenin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hem ikinci el eşya alışı satışında müşterilerine cazip ödeme seçenekleri ve fiyatları ile çalışmalarını sürdürmektedir.Firmanın ayrıcalığından sizde yararlanın.

Firmanın Vizyon Vitrinin de Aynen Şu İbareler yer almaktadır ! ( Bizim İşimiz Sadece ikinci el eşya almak ve satmaktır.Sektörümüzde maalesef ikinci el eşya alım ve satımı yaptığını koca koca puntalarla yazarak anlamsız reklam yapan (dürüst firmaları tenzih ederiz tabi ki )yada bu işi yaptığını iddia eden firmalardan lütfen bağımsız olduğumuzu bir kez daha hatırlatmak isteriz.İkinci El Eşya Alanlar yani bizim gibi ikinci el eşya alan yerler çok farklı ürün gruplarını müşterilerine sunma yarışı içindedirler.Bu Yarışın galibi elbette biz değiliz ancak bu yarış da iddialıyız.Hizmet Kalitemiz yazıda belirtiğimiz Tüm Özelliklerimizi Ön Plana Çıkaran En büyük etkendir. )

Haliyle iddialı bir firma ve bu firmayı size tanıtmak sizinde bu cazip fiyatlı hizmetlerden yararlanmanız için bu uzun makaleyi hazırladık elbette.

Aslında Sezgin Spotun Ticari Hayatına başlama hikayesi 1989 yılına uzanmakta . ahşap mobilya imalatı ve boyama sanatıyla başlayan bu ticari macera gelişen teknoloji ve ihtiyaçlar neticesinde İkinci El Eşya Alanlar sektöründe de varlığını güçlendirerek bu günlere gelmiştir.

Sektöre bakıldığında binlerce firma ve bu firmalara ihtiyaç duyan milyonlarca insan görülmekte.Buda sektörde ara ara rastlanan olumsuzlukları da beraberinde getirmek de .

Örnek Vermek Gerekirse madde madde halinde sıralayalım sizler için.

İstenilen ürünün zamanında teslim edilmemesi.

Telefonda anlaşılan fiyatın ürünün başında değerinin altına düşürülmesi.

Yine Eşya Alımlarında müşteriye değerinin altında fiyat verilmesi.

Mağazada beğenilen eşyanın nakliye sonrasında aslı olmaması.

Ve daha çok bu ve bunlara benzer bir çok neden
Bu tarz bir durumla karşılaşmak kimseyi mutlu etmeyeceği gibi bu durumu yapan firmaların da ticari hayatlarında bir zaman sonra sıkıntı yaşamalarına neden olacaktır.

Bu sebeple tüketicilerin ister alım ister satım olsun firma tercihlerini yaparken iki kez düşünmelerinde büyük fayda vardır.Bu fayda size maddi olarak yada büyük kolaylık olarak yansıyacaktır.Sezgin Spot İkinci El Eşya ve Beyaz Eşyalarınızı Alırken marka ve model ayrımı gözetmeksizin tüm eski eşyalarınızın alımın gerçekleştiriyor daha doğrusu ihtiyaca yönelik ne hizmet gerekiyorsa onu yapıyor diyebiliriz.

Eskiyen bir buzdolabı soğutmuyor ise Çamaşır makineniz yeterli çamaşırı almakta çözüm değilse,Bulaşık makinenizin modeli eskidiyse İkinci El Beyaz Eşya Alanlar arasından size tam hizmet verecek firmayı bulmak için doğru karar vermeye gayret gösteriniz.

Peki Neden Sezgin Spotu Tercih Etmeliyim Diyorsanız ?

Geniş Ürün Yelpazesi

Kolay Ulaşım

Adreste ve Yerinde Hizmet

Hızlı ve Güvenilir Nakliye

Konusunda Uzman Profesyonel Kadro

Kapıda Hızlı ve Güvenli Anında Nakit Ödeme

Satış Sonrası Müşteri Desteği

7/24 Değişmeyen Müşteri Hizmeti
Ve Son Olarak Sezgin Spot Diyor ki !

Sektörde yüksek ve güçlü sermayesi ile ön plana çıkan firmamız Tüm İkinci El Mobilyalarınızı Beyaz Eşyalarınızı Değerinden alma çabasını 25 yılı aşkın süredir yapmaktadır.

Beyaz eşyalarınızı ve Mobilyalarınızı değiştirmek istediğinizde, sıfırını almak için elinizde bir miktar nakit para bulunması, sizlere inanılmaz kolaylık sağlayacaktır. Uzman Ekibimizle Diyaloğa Geçebilir eski beyaz eşyalarınızı yada mobilyalarınızı değerinde satabilir ve nakde sıkışmamış olursunuz. İkinci El Beyaz eşyalarınıza en doğru değeri biçecek olan işletmemiz, sizlere maddi sıkıntı yaşamadan yeni eşyalar almanıza yardımcı olmaktadır

. Uyarıyoruz ikinci el eşyalarınızı satmadan önce inceleyerek veya kısa bir teftiş yaparak, eşyalarınıza en iyi değeri biçecek olan yeri bulduktan sonra eşyalarınızı satmanız en doğru seçim olacaktır. Eşyalarınızı Mağazamıza satabilir ve maddi açıdan rahatlığa kavuşabilirsiniz.Beyaz Eşyalarınızla Olan Kavganıza Bir Son Vermenin zamanı geldi de geçiyor bile vakit kaybetmeyin nakit kazanın.
Eskiyle Evinize Ekstra yenilik getiren ikinci el eşya ve spot mağazası Sezgin Spot Çağrı merkezi ekibi tüm ihtiyaçlarınız için çağrılarınızı beklemektedir.

resim
Sizin İçin Eski Olan Başkalarına Yenilik Getirebilir İkinci El Eşya Alan Yerler


Ara
Cevapla
 


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Amacımız?

WmEkip webmasterlar için kurulmuş bir platformdur. Amacı temiz bilgi paylaşımı ve güvenli ticaret sağlamak.

Diger Sitelerimiz

Yasal Uyarı