webmaster araçları webmaster araçları

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hint Kınacısı
#1
resim
Kına, kültürel bir mirasımızdır. Her özel gecemizde, günümüzde bir teslimiyet simgesi olarak yakılır. Düğün öncesi kına gecelerinde, asker uğurlamalarında, kurban bayramlarında vazgeçilmez olur. Günümüzde yakılan kınaların çeşitlerinde büyük bir artış gözlemlenmektedir. Hint kınası bu çeşitler içerisinde yer alan; kalıcı, hoş kokulu ve istenilen desene ayak uydurabilen bir türdür.
Kına gecelerinde kına yakmak bir gelenek olduğu için; aslında klasik kınadan hoşlanmaya gelin ve damat için bu hal pek çekilmez olur. Bu bağlamda devreye giren Hint kınası durumu farklılaştırır günümüzün modern kına gecesi anlayışlarına özel olarak tutulan kınacılar; Hint kınası yardımı ile davetlilere ve gelin ile damada özel motifli kına yakma hizmetlerini sunmaktadırlar. Hint kınacısı denilen bu meslek sahipleri; özel kına gecelerine, sünnet düğünlerine, asker uğurlamalarına ve farklı organizasyonlara katılmaktadırlar. Eğer dilerseniz bu denli özeli günlerde kolunuzun tamamına uzun ve dövme biçiminde hoş ve zarif motifler yaptırmanız mümkündür. Hint kınacısını nereden bulabilirim, endişesine kapılmayın. Eğer bir kına gecesi organizasyonunuzun kına yakılması aşamasında dahi kusursuz olmasını istiyor iseniz bu mesleği icra eden bireylere ulaşmanız oldukça kolaydır.
Hint kınalarının bir diğer özelliği ise kolayca silinmesidir. Bu bağlamda ek olarak bir de kokusunu normal kınaya oran ile çok daha hafif olduğunu da belirtmek gerekir. Modern düğünlere ayak uydurmak, kına gecelerinden kalan izleri kusursuzlaştırmak için Hint kınası yaptırma ve Hint kınacısı tutma akımına sizlerde katılın.
Show Time Organizasyon
Bize ulaşmak ve kına gecelerinizin en ince detayları dahi sizin yerinize düşünmemizi sağlamak için bilgilerimiz;
Tel : (0212) 212 01 72
Tel : (0212) 266 11 46
Gsm : (0532) 767 57 75
Gsm : (0507) 090 13 71
E-Posta : info@showtimeajans.com
Sahibi olduğum sitelerden bazıları aşağıdaki gibidir.

kadın sitesi
alışveriş sitesi
editör
Cevapla
 


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Amacımız?

WmEkip webmasterlar için kurulmuş bir platformdur. Amacı temiz bilgi paylaşımı ve güvenli ticaret sağlamak.

Diger Sitelerimiz

Yasal Uyarı