webmaster araçları webmaster araçları

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hgs yükleme işlemleri nasıl yapılır - Hgs nedir
#1
Web site adresi: Hgsyukle.com
Web site konusu: Hgs yükle, hgs bakiye

Hgs nedir? Hgs yükleme işlemi nasıl yapılır? Hgs kart nereden alınır? Hgs yükleme yerleri nereler? Bu soruların cevaplarını öğrenebilmek adına doğru yere hoşgeldiniz. Hgs hızlı geçiş sistemidir. Bu sistem köprü, otoyol ile kavşaklarda geçmişte yaşanan trafik sıkışıklıklarının önüne geçebilmek amacıyla kurulmuştur. Hgs bir çipli etiket sistemi ile sağlanmaktadır. Bu etiket araçların camlarına yapıştırılmaktadır. Camlara yapıştırılmış olan çipli etiket uzaktan okunarak ücret bu çip vasıtasıyla sürücüden tahsil edilir. Araçların bu sistem ile durmasına gerek kalmamıştır.

resim

HGS YÜKLEMELERİ NASIL YAPILIR? HGS KARTI NEREDEN ALINIR – HGS YÜKLEME İŞLEMLERİ

Hgs kartı alabilmek için kimlik ve ruhsat gerekmektedir. Anlaşmalı bankalardan ve pttlerden, gsm, petrol istasyonlarından hgs kartı alınabilir ve yine hgs kartı alınabilen noktalardan hgs bakiye yüklemesi yapılabilir.

Hgs (Hızlı Geçiş Sistemi) 2012 yılından bu yana köprü, otoyol gibi ücretli geçişin yapıldığı yerlerde kullanılmaktadır. Hgs kartı çift taraflıdır, bir tarafı yapışkanlıdır ve aracın ön camına yapıştırılır. Hgsde gişeye yerleştirilen kamera ile hgs geçiş kartı okunmaktadır. Bu sayede geçiş esnasında güvenlikte sağlanılmış olur. Çünkü herhangi bir suç durumunda hgs kartı vasıtasıyla sürücü bilgileri emniyet güçlerine iletilebilir. Hgsnin en önemli kullanış amaçlarından bir tanesi trafik yığılmalarını engellemektir. Hgs yükleme, hgs bakiye ile ilgili daha detaylı bilgiler için http://hgsyukle.com/ u seçebilirsiniz.
Ara
Cevapla
 


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Amacımız?

WmEkip webmasterlar için kurulmuş bir platformdur. Amacı temiz bilgi paylaşımı ve güvenli ticaret sağlamak.

Diger Sitelerimiz

Yasal Uyarı