webmaster araçları webmaster araçları

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hafif inşaat makinaları
#1
Web site adresi: kucukoglumakine.com.tr
Web site konusu: Sağlam hafif inşaat makinaları

Merhabalar. Dayanıklı sağlam iş ve inşaat makinaları arayışlarınız için doğru yere hoş geldiniz. Makinalarınız ne kadar iyi olursa, yapmış olduğunuz işler de o kadar iyi olacaktır. İnşaat sektöründe birtakım önemli noktalar vardır. Bunlar; iş güvenliği, kalite, zaman, ekonomiklik, dayanıklılık gibi etkenlerdir. Bu önemli noktaların bir araya gelmesi ile inşaat firmaları, sektörde gözde hale gelmektedir. Zaman içerisinde, makineleşmede meydana gelen teknolojik iyileşmeleri takip eden firmalar, bu özellikler nispetinde gelişmeye devam etmektedir.

resim

Sektörde varlığını sürdüren inşaat makine üreticisi şirketlerden olan Küçükoğlu Makine, Türkiye’de kısa zamanda adını duyurmuş ve büyük çaplı başarılara imza atmış bir şirkettir. Dünya makine sektör devleri ile Türkiye arasında bir köprü kuran bu şirket; sağladığı bu bağlantılar sayesinde global teknolojiyi, Türkiye ile entegre hale getirmeyi amaçlamaktadır. Üreticisi ve geliştiricisi bulunduğu çok sayıda ürün bulunmaktadır. Bu anlamda en önemli iş makinelerinden biri olan perdah makinası da son teknolojiyi barındıran ürünlerden biri olmuştur. Bu makine sayesinde, farklı yapıdaki alanlarda pürüzsüz zeminler elde etmek mümkün hale gelmektedir. Bu ürünlerden bir diğeri de vibrasyon teknolojisi ile bir araya getirilen mastarlardır. Düzen sağlayıcı vibrasyonlu mastar, beton yüzeyi kusursuz düzene kavuşturan önemli araçlardan biridir.

Yapıların daha dayanıklı hale getirilmesi için kullanılan en önemli makine örneklerinden biri de kompaktörlerdir. Tokmak görevi gören kompaktör makinası, birden çok silindirin sağladığı, zemine dökülen malzemenin sıkılaştırılması görevini yerine getirmektedir. Bu da zeminin sağlamlığını artırmada temel rol oynamakta, makinenin önemini ortaya çıkarmaktadır. Zemin kusursuzlaştırma işlemlerini sağlayan bir diğer ürün olan asfalt kesme makinesi, asfaltı keserken bu işlemi temiz bir şekilde ve güvenli olarak yerine getirmektedir.
Sektörde yer alan bu makinelerin sağladığı iş güvenliği de büyük önem taşımaktadır. Örneğin; bir perdah makinesi, sağladığı güvenlik ile kalitesini göstermektedir. İş güvenliği, bilhassa asfalt kesme makinası için çok geçerli bir özellik olmalıdır. İş güvenliği garantisi sağlamayan ürünler tercih edilmemekle birlikte büyük sorunlara sebep olmaktadır.

İnşaat sektöründe ön planda olan firmaların tercih ettiği son teknoloji ile üretilen bu ürünler, sektörün ihtiyaç duyduğu her türlü imkânı sağlamaları bakımından dikkat çekmektedir. İyi bir kompaktör performansı için, iyi bir kompaktör makinesi tercih edilmelidir. Başka bir örnek olarak, mastar işleri için iyi bir vibrasyonlu mastar tercih edilmesi, hem yapıların hem de firmaların sağlamlığını sağlayacak önemli bir unsurdur. Makine sektöründe gözde isimlerden biri olan Küçükoğlu Makine, teknolojik gelişmeler ile bağlantılandırdığı şirket bünyesi sayesinde, Türkiye’nin dünyaya açılan kapılarından biri haline gelmeyi başarmıştır.

Kaynak: http://www.kucukoglumakine.com.tr/
Ara
Cevapla
 


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Amacımız?

WmEkip webmasterlar için kurulmuş bir platformdur. Amacı temiz bilgi paylaşımı ve güvenli ticaret sağlamak.

Diger Sitelerimiz

Yasal Uyarı