webmaster araçları webmaster araçları

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fatma Toru
#1
Konya meram belediyesi'nin ezber bozan hanımefendisi: fatma toru


1972 Konya doğumlu Meram Belediyesi'nin inancına, geleneklerine, Konya'ya, Meram'a olan bağlılığıyla dikkat çeken başkanı Fatma TORU hanımefendi hem evinde örnek bir Türk annesi hem de çalışma hayatında Meram'a hizmet etmek için çırpınan bir iş kadını.

Bu günlere Nasıl Geldi?


Fatma Toru Hanımefendi lise eğitimini tamamladıktan sonra Konya Selçuk Üniversitesi, Mimarlık Mühendislik Fakültesi, Harita ve Kadastro Mühendisliği bölümünden mezun olmuş, 18 yılını belediye çalışmalarına, Meram'ın doğal, tarihini güzelliklerini ön plana çıkaracak şekilde kentsel dönüşüm projelerine adamış tam bir Konya sevdalısı.

Meram'a Sevginin Başlangıcı

Konya Meram Belediye Başkanı Fatma Toru Hanımefendi Konya'da doğmuş, çocukluğundan gençliğine hayatı 25 yıldır Meram'da, sokaklarında geçen, Meram'ın her yerini karış karış bilen bir hizmet kadını. İline, belediyesine olan sevgisi uzmanlığıyla, 18 yıldır belediyecilik çalışmalarıyla da birleşince belediye başkanlığı gibi mühim bir göreve yükselmiş.

İşinde Başkan, Evinde Anne

Pozitif yaklaşımı, güler yüzü, sorunları demokratik yaklaşım esaslı çözme gayesi ile belediyeye hanım eli değdiğinin adeta bir kanıtı. İş başarısının yanı sıra evliliğini de mutluluk ve huzurla sürdürmekte. Eğitimci, öğretmen eşi, Makine Mühendisliği Bölümü'nde okuyan 19 ve 12 yaşında olan iki oğlu annelerinin her daim yanında ve destekçileri. Çalışmasına rağmen çocuklarını ve ailesini hiç ihmal etmeyen bu örnek Türk kadınının öncelikle Meram'a daha sonra da tüm Türkiye'ye örnek olması temennimiz.

http://www.yenihaberden.com/ak-parti-mer...21482h.htmSahibi olduğum sitelerden bazıları aşağıdaki gibidir.

kadın sitesi
alışveriş sitesi
editör
Cevapla
 


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Amacımız?

WmEkip webmasterlar için kurulmuş bir platformdur. Amacı temiz bilgi paylaşımı ve güvenli ticaret sağlamak.

Diger Sitelerimiz

Yasal Uyarı