webmaster araçları webmaster araçları

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
En İyi Filmler
#1
En İyi Filmler

Türkiye’nin yeni HD Dijital Uydu Platformu Filbox, mayıs ayında da keyifle izleyeceğiniz, aksiyon, macera, bilimkurgu ve daha birçok kategoride zengin içerikler sunuyor. Filbox, En İyi Filmler kategorisinde beğeniyle izlenen birçok içeriği Kırmızı Halı Kuşağıyla izleyicisiyle buluşturuyor.

Her hafta Cumartesi günleri, Filbox Kırmızı Halı Kuşağında birbirinden eğlenceli, macera dolu içerikler sunuyor. Mayıs Ayı ilk keyifli cumartesi içeriğinde, Kahraman Miçolar ‘la, tüm dünyanın sular altında kalmasına çok kısa bir süre kalmıştır. Neyse ki sakar kafadarlarımız Dave ve biricik oğlu Finny için hala bir şans daha varsa, bu macera izlenmeye değer deriz.

Orijinal adı, Ooops! Noah Is Gone olan Kahraman Miçolar, Nuh’un Gemisi efsanesini eğlenceli bir anlatımla hikâyelendiren, oldukça keyifli bir animasyon. Dünyanın sonu yaklaşmıştır ve yakında büyük bir sel, yaşayan tüm canlıları yeryüzünden silecektir. Birer Nestrian olan Dave ve oğlu Finny, tüm hayvanların kurtulması için inşa edilen dev gemiye binecekleri için şanslıdırlar. Ancak son anda, Nestrian’ların gemiye alınmayacağını öğrenirler. Hazel ve kızı Leah’nın yardımıyla gemiye kaçak olarak binerler. Yolculuk sırasında Leah ve Finny gemiden düşer. Hazel ve Dave ise çocuklarını kurtarmak için harekete geçerler.

Kırmızı Halı Kuşağıyla Mayıs Ayının ikinci haftasında yayınlayacağımız En İyi Filmler kategorimizdeki izlemenizi önereceğimiz ikinci önerimiz, 1980'lerde Arjantin'deki adam kaçırma ve cinayetlerle ilişkili Puccio Clan’nın hayat hikâyesini yakından inceleyeceğiniz film; Çete.

2015 yapımı ve orijinal adı The Clan olan Çete, 1980’lerde insanları kaçırarak öldüren ve Puccio Klanı olarak bilinen ailenin gerçek yaşam öyküsünü anlatıyor. Pucco’lar, birbirine bağlı ve örnek bir hayat yaşayan üç çocuklu bir ailedir. Ticaret ile uğraşan çalışkan ve dürüst bir baba, kendini çocuklarına adayan bir anne ve başarılı iki erkek ve bir kız çocuğu… Ancak kimsenin bilmediği bir sırları vardır: aile, zengin insanları kaçırarak evlerinde alıkoyan, işkence yapan ve servetlerini ele geçirdikten sonra onları öldüren bir suç çetesidir. Gerçek bir yaşam hikâyesinden uyarlanan Çete sizce de izlemek için merak uyandırmıyor mu?

1990'lı yılların çocuklarının en unutulmaz çizgi kahramanlarından olan Ninja Kaplumbağalar’ın, Megan Fox’un da yer aldığı son filmini, yine Filbox Mayıs ayı En İyi Filmler kategorisiyle Kırmızı Halı Kuşağında keyifle izleyeceğiniz bir film. Orijinal adı Teenage Mutant Ninja Turtles olan Ninja Kaplumbağalar,90’lı yıllara damgasını vuran çizgi diziden uyarlanan bir aksiyon filmi. Shredder liderliğindeki Foot Klanı, New York şehrinin üzerine bir karanlık gibi çökmüştür. Dört kahraman kardeş, kanalizasyonun derinliklerinden çıkarak harekete geçene kadar şehrin geleceği karanlıktır. Ninja Kaplumbağalar, haber muhabiri April O’neil ve kameraman Vern Fenwick ile birlikte çalışarak, Shredder’ın karanlık planlarını ortaya çıkarmaya çalışacaklardır. Bu eğlence ve aksiyon dolu filmi kaçırmamanızı öneriyoruz.

Filbox Mayıs Ayı En İyi Filmler kategorisinde Kırmızı Halı Kuşağında önereceğimiz bir diğer içerik ise, internetin hayatlarımıza nasıl yerleştiği ve ilişkileri ne şekilde değiştirdiğini hatırlatacak bir fil olan, Erkekler, Kadınlar ve Çocuklar.

Orijinal adı Men, Women & Children olan Erkekler, Kadınlar Ve Çocuklar, İnternetin, bir grup öğrenci ve onların ailelerinin hayatlarını nasıl değiştirdiğini yansıtan, başarılı bir kara komedi. Film, video oyunları, anoreksiya, şöhret sevdası ve yasadışı internet içerikleri ekseninde, insanların nasıl değiştiklerini, ilişkilerin nasıl bir sınav verdiğini ve kişilerin trajik veya mutlu sonuçlar doğuran hangi kararları aldıklarına dair keyifli bir anlatım içeriyor.

Filbox ’la keyifli seyirler dileriz.
Ara
Cevapla
 


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Amacımız?

WmEkip webmasterlar için kurulmuş bir platformdur. Amacı temiz bilgi paylaşımı ve güvenli ticaret sağlamak.

Diger Sitelerimiz

Yasal Uyarı