webmaster araçları webmaster araçları

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
En Güzel Prenses Oyunları
#1
Hey küçük prensesler! Sizler için yeni açtığımız kız oyunları sitesini tanıtmak istiyoruz. Prenses Oyunları sitesi olarak sizlere en yeni kız oyunları ve prenseslerin en güzel maceralarını sunacağız. Peki hangi prensesler var bu sitede?

Küçük deniz kızı Ariel ile başlayalım. Babasının sözünü dinlemeyerek deniz yüzeyine çıkan küçük deniz kızı Ariel, denize düşen Prens Eric i kurtarmıştır. Prens Eric ile aralarında devam eden bu hikayenin baş kahramanı olan Deniz Kızı Ariel artık oyunlarıyla da aramızda. Ariel Oyunları kategorisinde deniz altı etkinlik ve oyunlarının yanısıra kızlara özgü makyaj, giysi giydirme, bakım ve dekorasyon, sayı avı, puzzle ve boyama gibi oyunlarıyla bizlerle olacak. Ariel Oyunlarıyla kızlar artık yeni maceralara doğru yelken açacaktır.

Bir diğer prenses oyunları kategorisi ise Sindirella Oyunları olacaktır. Külkedisi olarak da bilinen Cindirella, kendisine yardım eden iyilik perisi ve tanışıp evlenerek hayatını değiştiren prensi konu edinmektedir. Sindirella Oyunları bölümünde bu güzeller güzeli prensesin büyülü dünyasına davet almaktasınız. Onun muhteşem makyajı, bakımının yapılması, giysilerinin giydirilmesi gibi birçok etkinlik ve oyunları Sindirella Oyunları bölümümüzde oynayabilirsiniz. Sindirella ile oyun oynamanın keyfini yaşamak istiyorsanız, Prenses Oyunları sitesinde bekleniyorsunuz.
Ara
Cevapla
 


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Amacımız?

WmEkip webmasterlar için kurulmuş bir platformdur. Amacı temiz bilgi paylaşımı ve güvenli ticaret sağlamak.

Diger Sitelerimiz

Yasal Uyarı