webmaster araçları webmaster araçları

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Düşen Domainleri Satın Alabileceğiniz Adresiniz
#1
Bir çok kişi artık internet üzerinden satış yapıyor. Bu da bir çok farklı alanda iş sahibi olabilmeyi mümkün kılıyor. İnternetten online olarak satış yapmak ya da internet sayfasına sahip olmak isteyenler için alan adı oldukça önemlidir.
Alan adının hem sitenin içeriği ile alakalı olması, hem de hatırda kalır olması çok önemlidir. Bunun nedeni müşterilerin akıllarında yer eden siteleri daha çok tercih etmesidir. Eğer aradığınız domainler satın alınmışsa, bir alan adı bulabilmek daha da zorlaşabilir.
İşte bazı siteler de bu ihtiyacınız söz konusu olduğunda devreye giriyor. Çünkü bir çok düşen domainler bu sitelerde çok uygun fiyatlara satılıyor.

Düşen Alan Adı Ne İşime Yarayacak?
Kuracağınız site için etkili ve nitelikli bir alan adına ihtiyacınız vardır. Bu ihtiyacınızı aklınızdaki alan adları ile karşılayamıyorsanız, daha doğrusu kafanızdaki alan adları satın alındıysa, farklı adlar aramak gerekebilir.
Bu durumda daha önce alınmış olan ya da düşer düşmez alınmış olan satılık domainler satın alabilirsiniz. Bir çok farklı sektör için birbirinden güzel alan adlarını bulmak istiyorsanız mutlaka http://www.wsalanadi.com/tr adresini ziyaret ederek işiniz için en uygun olan alan adını satın alın.
Çok uygun fiyatlarda etkili alan adlarından birini tercih ederek hemen internet sitenizi devreye sokabilirsiniz ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece istediğiniz alan adını seçmek olacak!
Sahibi olduğum sitelerden bazıları aşağıdaki gibidir.

kadın sitesi
alışveriş sitesi
editör
Cevapla
 


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Amacımız?

WmEkip webmasterlar için kurulmuş bir platformdur. Amacı temiz bilgi paylaşımı ve güvenli ticaret sağlamak.

Diger Sitelerimiz

Yasal Uyarı