webmaster araçları webmaster araçları

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dansçı, Dansöz, Rakkas Kiralama
#1
resim
Eskiler rakkas derdi. Şarkıları bile var: “Rakkas geldi meydana, al bastı al al gerdana ay, ay, ay, ay candan....” Dansçı, dansöz demektir rakkas.
Bizim bldiğimiz manada dansöz kıvrak dansları ile insanları eğlencelerde coşturan ve görsel şölen sunan kişidir. Oryantal kıyafetler içinde, hele bir de uygun bir ortam sağlandıysa insan kendini 1001 Gece Masalları içinde bile sanabilir.

Kına Gecelerinde Dansöz
Aslında çok da adet değildir, kına gecelerine dansöz kiralama. Ama yine de konsept olarak çok uygun görünüyor insanın gözüne. Bir de kına gecesi geleneksel Osmanlı konsepti içinde organize edildiyse, dansöz tam olarak uygun bir organizasyon seçeneğidir.

Düşünsenize...
Bir Osmanlı saray eğlencesi gibi düzenlenmiş kına gecesinde Sultan, elbette gelin kızımız. Herkes onu mutlu etmek için uğraşmakta. Ortaya bir de kiralık dansöz çıkmış, konuklar onunla yarışır gibi neredeyse. Değmeyin Sultan’ımızın keyfine.

Fiyatlar
Aslında öyle korkulacak rakamlar söylenmiyor dansöz kiralama fiyatları için. Ama tabii dünyaca ünlü rakkaseler ise söz konusu olan kesenin içi birden boşalabilir.
Yine de her keseye uygun bir dansöz bulabilmek mümkün, isteyin yeter! İstediğinizde İstanbul’da bile 400 TL’den başlayan fiyatlar ile dansöz kiralamak olasılıklar dahilinde. Başka şehirlerde daha da uygun fiyatlar bulmak çok kolay olabilir.
Genellikle 40 dakikalık tek set olarak düzenlenen dansöz şovu, 2 set 20’şer dakikalık şov olarak da olabilir.
http://dansozkiralamak.com/
Sahibi olduğum sitelerden bazıları aşağıdaki gibidir.

kadın sitesi
alışveriş sitesi
editör
Cevapla
 


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Amacımız?

WmEkip webmasterlar için kurulmuş bir platformdur. Amacı temiz bilgi paylaşımı ve güvenli ticaret sağlamak.

Diger Sitelerimiz

Yasal Uyarı