webmaster araçları webmaster araçları

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çin Takvimi Yaş Ve Cinsiyet Hesaplama
#1
Hamilesiniz ve çocuğunuzun cinsiyetini merak ediyorsunuz, o zaman Otomatik Çin Takvimi Cinsiyet Hesaplama tam size göre olacaktır. Yok hamile değilseniz ama ileride hamile kalmayı planlıyorsanız yine Çin takvimi sayesinde bunu yapabilirsiniz.

Çin takviminin geçmişine uzanacak olursak yüzyıllar önce Çin’de ortaya çıkmış ve Uzak doğu ülkelerinde uzun süre kullanılmış takvimlerden bir tanesidir. Bu takvime göre kısa zaman içerisinde olacak olaylar, kişilerin birbirleri ile olan ilişkilerine ve bebeklerin cinsiyetlerini belirlemede kullanılmıştır. Eski çağlarda bu takvim ile uzun sürede gerçekleşmesi beklenilen olaylar üzerinde de yorum yapılması dönemin İmparatorunun hoşuna gitmedi ve kahinlerin halk üzerinde etki etmesi nedeni ile yasaklanmıştır. Fakat yıllar sonra tekrar kullanılmaya başlanan bu takvim çeşitli kültürlere de aktarılmıştır.

Hamilelik Belirtileri
hamilelik belirtileri  herkes için genel geçer olan bazı durumlarda ortaya çıkmaktadır. Bunların başında kusma, memelerde büyüme ve hassasiyet, hafif kanama, adet döneminizin geçmesi, iştahınızın açılması ve bulantı gibi durumlar yer almaktadır. Sizde bu gibi durumlar ile karşılaştığınızda test yaptırabilirsiniz. Hemen hemen her eczanede satılan hamilelik testini alıp uygulayabilirsiniz.

ebelik Hesaplama
gebelik hesaplama içinde Çin takvimi uygulamasından yararlanabilirsiniz. Bu takvim sayesinde bir çok şeyi öğrenmeniz mümkün. Eski çağlardan beri kullanılan hatta bazı dönemlerde hükümdar ile ters düştüğünden yasaklanmıştır. Sizlerde ne kadar süredir gebe olduğunuzu ve ne zaman doğum yapacağınızı kolaylıkla hesaplayabilirsiniz.
Ara
Cevapla
 


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Amacımız?

WmEkip webmasterlar için kurulmuş bir platformdur. Amacı temiz bilgi paylaşımı ve güvenli ticaret sağlamak.

Diger Sitelerimiz

Yasal Uyarı