webmaster araçları webmaster araçları

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çağımızın ve Geleceğin Değerlenen İşi: Java ile Mobil Aplikasyonları Oluşturma
#1
Çağımızın ve Geleceğin Değerlenen İşi: Java ile Mobil Aplikasyonları Oluşturma

Akıllı telefon, saat, tablet gibi teknolojilerin gelişimi “mobil uygulamalar” adında yeni bir yazılım konusu oluşturmuştur. Klasik masaüstü yazılım geliştirme aşamalarından çeşitli olan süreçler
barındıran mobil aplikasyonlar için en büyük problem, konusunda yetkin mobil yazılımcı açığıdır.

Java ile Taşınabilir Cihaz Yazılımları Oluşturma

Bilginin yükselerek glonalleştiği bir dönemde yaşıyoruz. süratle taşınabilen ve mobil hale gelebilen veriler aynı zamanda farklı biçimlerde karşımıza çıkmakta. Bir firmanın resmi internet sitesi sabit diyebileceğimiz verilerini paylaşabilirken akıllı telefon programları sayesinde kullanıcısını harekete geçirici, satın almayı isteklendirici bilgilerini mobil uygulamalar ile kullanıma sunuyor.
Taşınabilir teknolojilerinin günlük yaşama hızla ve etkileyici bir şekilde girmesi ve günlük yaşamın bir öğesi haline gelmesi, bu sektörün hızla gelişmesini de berabderinde getiriyor ve ilgiyi de sürekli kılıyor.
Mobil Uygulama Dünyası

Günümüzün sürekli gelişen, değişken smart teknoloji dünyasında akıllı telefonlar, tablet, akıllı saat ve birçok yeni teknoloji ile aplikasyon geliştirme konusunda nitelikli programcı ihtiyacı da büyüyen sektör ile aynı zamanda olarak artmakta. Android ve IOS işletim sistemi kullanan teknolojilerin ve bunların kullanıcılarının sayısındaki yükseliş son derece yüksek.
Mobil yazılımları teknoloji sahasında pek çok kuralın baştan yazılmasına vesile oldu. Taşınabilir cihaz ve tablet kullanımı hem günlük yaşamda hem de çalışma hayatında çok yüksek oranlara çıktı.
Gitgide artan Smart phone yazılımları dünyasında %81’lik pazar payı ile Android işletim sistemi en yüksek kullanım orana sahip.
Java ile Mobil Uygulama Geliştirme Eğitimleri
Mobil programları geliştirme profesyoneli olmak için iyi bir eğitim almak gerekmekte. Bunun için programlama sahasına ilgi duymak, mobil uygulamaları geliştirmek için özenli olmak son derece önemlidir.
Veri Akademi’nin düzenlemiş olduğu; Java Kurs günümüzün ve ileriki senelerin mesleği olan Mobil yazılımları geliştiriciler yetiştirmektedir.
iOS uygulama geliştirme Kursu amacı, değişime ayak uydurmak isteyen ve mobil uygulamalar geliştirmek isteyen kişilerin uzman mobil yazılımcı olarak sektöre kazandırmaktır.
Siz de IOS, Android, Windows ve diğer uygulamaları geliştirmek, çağımızın en önemli mesleklerinden birini icra etmek istiyorsanız Şuradan ile iletişime geçebilir ve özgün eğitimler ile kısa sürede hayalinizdeki mesleğe sahip olabilirsiniz.
Ara
Cevapla
 


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Amacımız?

WmEkip webmasterlar için kurulmuş bir platformdur. Amacı temiz bilgi paylaşımı ve güvenli ticaret sağlamak.

Diger Sitelerimiz

Yasal Uyarı