webmaster araçları webmaster araçları

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CADSAY Teknik ve Mühendislik Eğitimleri ve Projeleri Merkezi
#1
CADSAY Teknik ve Mühendislik Eğitimleri ve Projeleri Merkezi

CADSAY uzun yılların konu bilgisi ile mühendislik, inşaat, makina, mimarlık ve teknik çizim kursları, danışmanlık ve proje hizmetleri veren uzman bir yerdir.

CADSAY, bilgili ve üst düzey eğitmenleri beraberinde subulan kurs belgelerine haizdir. Mühendislik, mimarlık ve çizim alanlarında ihtiyaç duyduğunuz ders, danışmanlık ve proje hizmetleri, bölümünde uzman eğitmenlerimiz aracılığıyla CADSAY çatısı içinde barınmaktadır.

AutoCAD Öğrenmek

CADSAY uzun zamanlardan beri, mimarlık, inşaat, mühendislik, otomotiv, ulaştırma, iletişim, üretim ve eğitim başta olmak üzere birden fazla alanda çalışan kamu kuruluşları, özel firmalar ve bireysel insanlara yönelik eğitim, danışmanlık ve proje hizmetleri vermeye kesintisiz devam etmektedir.

Sta4CAD Dersleri

Kadromuz; içten, ihtiyaçlarınıza özel çözümler üreten, uzmanlıktan ödün vermeyen ve takım çalışmasına hayli önem gösteren bir profile sahiptir.

Az riskli ve sonuç temelli emek veren kadromuz ile eğitim, danışmanlık ve proje gereksinimlerinizde birlikte bulunmaktayız.

Primavera Kursu

CADSAY olarak kadromuz; çağın bilgisayar alanında yeniliklerini günlük olarak takip etmekte, kurumların dizayn teknolojilerini geliştirici, imkanını ortaya çıkarıcı ve yenilik yolunda rekabet avantajları kazandırmaya dönük kapsamlı destekler verir.

CADSAY'in kursunu verdiği temel sahalar: SAP2000 Eğitimi, Primavera Dersi, STA4CAD Eğitimleri, AutoCAD Eğitimi


Sonuç odaklı çalışan kaliteli ekibimiz beraberinde aldığınız eğitim, danışmanlık, proje desteği ile sizler de kariyerinizi ve başarılarınızı bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

SAP2000 Öğrenme

CADSAY olarak amacımız; çözüm ortağı olduğumuz kurumlara ayırt edici özellik katan, ayrılık yapan projeler yapmak ve en üst düzey kalite standartlarında eğitim hizmeti sağlamaktadır.
Cadsay, kurum çalışanlarına çağdaş ve çok farklı bir eğitim anlayışıyla hizmet sağlamaktadır.

Sunduğumuz destekler alanın yüksek safhalarında yer edinmiştir.

Alanında Türkiye genelinde en kaliteli ve en önde giden hizmeti sunan Cadsay, profesyonelliği kendisine bir öge olarak belirlemiş ve asla kalitesinden ödün vermemektedir.

Cadsay olarak bizi ön plana çıkaran unsurlar;

Genç ve Hareketli Kadro
Proje TemelliYaklaşım
Uzun Alanı Tecrübesi
Kalite Odaklılık
Güncel Teknolojiyi Takip
Teknik Destek
Profesyonel Kurs İçeriği
Ara
Cevapla
 


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Amacımız?

WmEkip webmasterlar için kurulmuş bir platformdur. Amacı temiz bilgi paylaşımı ve güvenli ticaret sağlamak.

Diger Sitelerimiz

Yasal Uyarı