webmaster araçları webmaster araçları

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bluestacks Neden Gereklidir?
#1
Teknolojinin gelişmesiyle birlikte android hayatımızın her yerini kaplamış durumda. Hal böyle olunca android programlarla daha çok iletişim halinde oluyoruz. Telefon, bilgisayar ve televizyon arasında farklı platformlarda aynı uygulamalara ihtiyaç duyabiliyoruz. Android’i bilgisayar ve televizyona taşıyan bluestacks ile artık uygulamalara daha kolay erişebilirsiniz.

Bluestacks; bilgisayar üzerinden Android uygulamalarını kullanabilme veya oyunları oynayabilme imkanı sağlayan bir android emülatördür. Windows çeşitlerini destekleyen ve bilgisayarınızı bir android cihaz gibi yani cep telefonu gibi kullanmanıza olanak sağlayan bluestacks ile ihtiyacınız olan her uygulamayı deneyebilir ve kalıcı olarak kullanabilsiniz.

Bluestacks indirerek bilgisayarınıza telefonunuzda kullanmaktan zevk aldığınız program ve uygulamaları kurabilirsiniz. Kurulumu oldukça basit olan bluestacks indirme işlemini herkes yapabilir ve kolaylıkla kullanabilir. Klasik android arayüzüne kurulumdan sonra kendi hesabınızla giriş yapabilirsiniz. Böylece istediğiniz programı kaybetmeden başka bir zamanda tekrar kullanabilme imkanı elde edersiniz.

Eğer siz de bilgisayarınıza android platformu yüklemek istiyorsanız farklı android emülatör aramanıza gerek yok. En beğenilen ve en kullanışlı platform aracı bluestacks tam size göre…

resim
Ara
Cevapla
 


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Amacımız?

WmEkip webmasterlar için kurulmuş bir platformdur. Amacı temiz bilgi paylaşımı ve güvenli ticaret sağlamak.

Diger Sitelerimiz

Yasal Uyarı