webmaster araçları webmaster araçları

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beşiktaş Sivas Başkanı Mecnun Otyakmaz'ı Taşladı!
#1
Sivasspor takımı başkanlık makamının sahibi mecnun otyakmaz, Kara kartallar maçı sonrasında gazetecilerler bir araya gelmiş vede "beşiktaş'ta bütün futbol oyuncuları sağlıklı hangisine b.. atacaksın? en kazması necip" sözlerini sarf etmişti.

Kara-Kartalların tüm kulüpte oluğ biten haberleri taraftarları ve takipçileri ile anlık olarak paylaşan <strong>Bjkdinle.com</strong> haber sitesinden paylaşılan bir bjk haber konusu da Sivas galibiyeti sonrasında Sivasspor başkanının söylediği yakışıksız sözlere kulüp yönetiminin verdiği kınama cevabı hakkında oldu.

Bu açıklamaların arkasından siyah beyaz bjk kulüp, resmi internet web sayfasından mevzu ile alakalı açıklamada bulundu. işte beşiktaş'tan meydana gelen açıklama; "dün Sivasspor takımı başkanlık görevini sürdüren mecnun otyakmaz la beraber basın yayın mensupları arasında meydana gelen bir sohbet sırasın da Sivasspor Yiğidoları başkanı’nın yıldız oyuncumuz necip uysal hakkında yakışıksız vede değerimizi rencide edecek pozisyonda konuştuğu Basın ve Matbuata yansımıştır."

"necip uysal, beşiktaş’ın alt yapı geleneğinin bir neticesi olarak futbol oyunu takımımıza değer vede güç katan kaptanımızdır. en son yıllarda giderek artan oyun kabiliyeti ile birlikte beşiktaş’ın anında her mevkiinde mücadele eden vede şahsına verilmiş olan görevleri layıkıyla ifa etmesi la beraber ekibimiz için güven vermiş olan bir yıldız oyuncumuz olarak öne çıkmıştır."

"beşiktaş’ın öz kaynak düzeni'nin övüncü necip uysal’a dönük bu garip vede haksız yaftalama Bjk futbol takımı kulübü cephesinden yadırganmış vede futbolcumuzun hak etmediği biçimde Basın ve Matbuata yansıması tepki ve aksülamel çekmiştir. bu vesileyle rakib ekip yöneticilerinin Kara kartal ekibi hakkında yaptıkları yorumlarda daha dikkatli vede duyarlı olmasını bir defa daha hatırlatırız."

Kulüpten gelen bu açıklamalara karşın birde Sivasspor maçı öncesinde taraftarların polise karşı tacizde bulunduğunu hatırlatan teknik direktör Şenol Güneş, bu şekilde bir ortam ile karşılaşınca oyuncularımızında sinirleri geriliyor ve onlara sakin olun diyerek teskin etmek zounda kalıyoruz. Herkes işini yapmalı. Polis orada hepimizin güvenliği için görevini yapıyor. Onlara sataşmanın ne anlamı var açıklamsını yapmıştı.

Bunun yanı sıra maç bitiminde soyunma kabinlerine giden tribüne yaklaşan Beşiktaş oyuncularından kaptan Tolga Zengin'e de küfürlü tezahuratlarla yaklaşım gösteren Sivasspor tarasftarlarına kaptan Tolga'nında tepki vermesi ile bir gerilim daha yaşanmıştı.
Ara
Cevapla
 


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Amacımız?

WmEkip webmasterlar için kurulmuş bir platformdur. Amacı temiz bilgi paylaşımı ve güvenli ticaret sağlamak.

Diger Sitelerimiz

Yasal Uyarı