webmaster araçları webmaster araçları

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Becerilerinizi Geliştiren Oyunlar
#1
Becerilerini geliştirmek için spor oyunları oynamak ister miydiniz? Cevabınız evet ise sizlere voleybol oyunlarını önerebiliriz. Voleybol, iki takımın arada file ile ikiye bölünmüş alan üzerinde oynadıkları bir tür spor oyunudur. Oyundaki amacınız rakibin gönderdiği topu yere düşürmemek, rakibe attığınız topun ise onun alanına yani yere düşürerek sayı kazanmaktır. İşte tanımını yaptığımız bu voleybol oyunlarını kafa topu oyunu sitesindeki Voleybol Oyunları kategorisi altında oynayabileceksiniz. Mario voleybol, sevimli voleybol, kumsal voleybolu, tavşan voleybolu ve kafa voleybolu en belli başlı voleybol oyunlarındandır. Voleybola meraklı olan çocukların keyifle oynayacakları bu oyunları tavsiye ederiz.

Becerilerini geliştirmek isteyen çocuklara bir diğer tavsiyemiz son dönemlerin filmi ile tanıdığımız ufaklıkları minyonlar olacaktır. Minion veya minyonlar şeklinde isimlendirilen çılgın hırsız Gru nun köleleri ile oyun oynamak çok zevklidir. Minyon oyunu oynayan çocuklar hem el-göz koordinasyonu kuracak hem de sevilen bu kahramanlar ile boş vakitlerini iyi şekilde değerlendireceklerdir. Bir çok oyun çeşidi bulunan minyonların oyunlarını Minyon Oyunları bölümünde bulabileceğiniz belirtelim. Küçük minyonlar ile neşeli ve keyifli vakit geçirmenin ayrıcalığını nezih ortam farkı ile yaşayın. Minyonların maceralarına ortak olup, faaliyetlerine katılabilirsiniz.

Dünden bugüne en çok oynanan platform oyunu olma özelliğini koruyan Mario Oyunları da beceri oyunları arasındaki popüleritesini korumaktadır. Tesisatçı Süper Mario ve Luigi her zaman küçük çocukların en çok oynadığı platform oyunu olmuştur. Kafa Topu Oyunu sitesinde de mario oyunlarını bulmanız mümkün. Süper Mario kategorisinde klasik mario oyunlarının yanı sıra son dönemde yapılmış birçok Süper Mario oyununu bulmanız mümkün. Süper Mario oyunu oynamak isterseniz tavsiyemiz Kafa Topu Oyunu sitesinin Süper Mario bölümü olacaktır. Hepinize iyi eğlenceler dileriz.
Ara
Cevapla
 


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Amacımız?

WmEkip webmasterlar için kurulmuş bir platformdur. Amacı temiz bilgi paylaşımı ve güvenli ticaret sağlamak.

Diger Sitelerimiz

Yasal Uyarı