webmaster araçları webmaster araçları

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arnavutköy Kına Organizasyonu
#1
resim
Eskilerden günümüze kadar uzanan kına gecesi eğlenceli günümüz Beşiktaş kına organizasyonunun imkânları ile eskisinden de eğlenceli geçmektedir. Arkadaşlarınız ve sevdiğiniz insanlar ile birlikte bol eğlenceli ve keyifli vakit geçirirken, tefli ve renkli kıyafetler gecenize renk katacak ve arkadaşlarınız ile eğlendiğiniz bu dakikaların en güzel anları fotoğraf ve kameralar ile kaydedilecektir. Bu sayede bu eğlenceli gecenin anılarını dilediğiniz zaman anımsayabileceksiniz.
Siz misafir listenizi oluşturuyorsunuz biz Arnavutköy kına organizasyonu ekibi olarak eğlenmeniz için davulların eşlik ettiği ve teflerin çalındığı kına gecesinde eğlenceniz ile ilgili tüm detayları sizin adınıza düşünüyoruz. Kına gecesi organizasyonunda kına çerezi, kostümler, kına tepsisi, kına gülleri, kırmızı halı geçidi, kına mumları, gelinin arkadaşlarına tüllü taçlar, kına çerezi paketleri, fotoğraf çekimleri gibi ve daha birçok detayı sizin yerinize biz düşünüyoruz.
Size sadece sevdikleriniz ile eğlenceli vakit geçirmek kalıyor. Ayrıca dilerseniz kına eğlencesine kendi dansçılarımızdan bir ekibi de dahil edebiliriz. Merkez ilçe kına organizasyonu kına eğlencesi sektöründeki bilgi ve tecrübeleri ile aklınızda en ufak bir pürüzün kalmaması için son derece dikkatli ve titiz çalışmaktadır. Kına geceleri gelinlerin olduğu kadar gelinin yakın çevresi ve ailesi içinde oldukça önemli bir gecedir. Bu gece kadınlar eğlenirken, erkekler ise kına gecesinde neler olduğunu merak ederler. Kına gecesi organizasyonu için Fatih kına organizasyonuna aşağıda ki iletişim adresinden başvurabilir, bilgi edinebilirsiniz.
Show Time Organizasyon Bilgileri
İletişim Bilgileri / Show Time Organizasyon
Tel : (0212) 212 01 72
Tel : (0212) 266 11 46
Gsm : (0532) 767 57 75
Gsm : (0507) 090 13 71
E-Posta : info@showtimeajans.com
Sahibi olduğum sitelerden bazıları aşağıdaki gibidir.

kadın sitesi
alışveriş sitesi
editör
Cevapla
 


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Amacımız?

WmEkip webmasterlar için kurulmuş bir platformdur. Amacı temiz bilgi paylaşımı ve güvenli ticaret sağlamak.

Diger Sitelerimiz

Yasal Uyarı