webmaster araçları webmaster araçları

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ankara Diyetisyen (Beslenme Uzmanı) Doktoru
#1
Ankara Diyetisyen (Beslenme Uzmanı) Doktoru


Kadınların özellikle yaz aylarına girilirken uyguladıkları şok diyetler aslında hiç de sağlıklı diyetler değildir. Şok diyetlerde bol sıvı tüketimi ve tek tip beslenme ön plandadır. Ancak aşırı sıvı tüketimi ve tek tip beslenme ileride kalp rahatsızlıkları ile ilk başta olmak üzere birçok rahatsızlıkların da beraberinde gelmesine neden olmaktadır. Bu yüzden şok diyetleri uygularken çok dikkatli olmak gerekir. Aslında şok diyetleri denememek en iyisidir.

resim

Çoğu kişi bilinçsizce yaptığı diyetler yüzünden hem kilo hem de sağlığını kaybediyor. Ancak bu kaybedilen kilolar zamanla daha kısa sürede tekrar vücuda yerleşiyor. Geriye tek kalan sağlıksız bir beden ve kişinin yakalanacağı birçok hastalık da beraberinde geliyor. Diyetisyen Ankara imkanlarını kullanarak şok diyetler yerine sağlıklı kilo vermenin yollarını aramalı ve dengeli şekilde beslenerek kilonuzu vermelisiniz.

Şok diyetler, düzensiz kilo alıp vermeye yol açar. Bu durum ise kalıcı kilo fazlalığına ve çoğu zaman da insülin direncine sebep olarak kişinin sağlığını tehlikeye sokmaktadır. Bunun yanında uzun süre kişinin aç kalması ileride mide yanmasına, gastrite sebep olacaktır. Daha sağlıklı kilo vermek için http://www.serpiltarman.com internet sitemizi ziyaret ederek uzman diyetisyen ile sağlıklı kilo vermek için görüşme sağlayabilir ve daha dengeli ve sağlıklı şekilde diyet yaparak kilo verebilirsiniz.
Ara
Cevapla
 


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Amacımız?

WmEkip webmasterlar için kurulmuş bir platformdur. Amacı temiz bilgi paylaşımı ve güvenli ticaret sağlamak.

Diger Sitelerimiz

Yasal Uyarı