webmaster araçları webmaster araçları

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Almanya Aile Birleşimi
#1
resim
Almanya Aile Birleşimi
Almanya Aile Birleşimi, Almanya’da uzun süredir yaşayan ve Alman vatandaşı olan biriyle evlenen her Türk vatandaşının yararlanabileceği bir haktır…
Genelde eşten yararlanılarak yapılan aile birleşimi çocuklarında 18 yaşını geçmemek şartıyla yararlanabilecekleri bir haktır. Rahat bir yaşama kavuşmak ve hayat standartlarınızı yükseltmek amacıyla yapacağınız Almanya Aile Birleşimi başvurularını Global Vize Danışmanlık aracılığıyla çok rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu şeklide Almanya Aile Birleşimi başvuru kabulü şansınızı artırabilirsiniz.
Almanya Aile Birleşimi Başvuru Koşulları Nedir?
1- Alman Konsolosluğunun gerekli gördüğü Almanca Dil Yeterlilik Sınavının başarı ile geçilmesi gerekmektedir.
2- Aile birleşimi yapanlar mutlaka Almanya’da oturacakları konutun sağlıklı koşullar taşımasına özen göstermesi gerekmektedir.
3- Almanya’da yaşayan Türk vatandaşlarından son 3 aya ait maaş bordrosu veya iş yeri sahibi bir girişimci ise gelirini belgeler ile göstermesi gerekmektedir.
4- Aile birleşimi için 18 yaşında olunması gerekmektedir. Evli dahi olunsa 18 yaşını doldurmayanların başvurusu kabul edilmeyecektir.
Almanya Aile Birleşimi Başvurusu Ne Kadar Sürmektedir?
Almanya’nın aile birleşimi konusunda istediği detaylar diğer vize işlemlerine göre daha kapsamlı olduğundan bu başvuru süreçleri 2 ay ile 6 ay arasında değişkenlik göstermektedir.
Aile Birleşimi Başvuru Evrakları Nelerdir?
Eşin pasaport ve ikamet belgesi ile Almanca yeterlilik sınavının başarılı bir şekilde sonuçlandığına dair belgeler aile birleşimi başvurusunda istenmektedir. Daha detaylı bilgi için Global Vize Danışmanlık ile iletişime geçmenizi önermekteyiz.
Almanca Dil Yeterlilik Sınavından Kaç Alırsam Başarılı Sayılırım?
Bu dil sınavından başarılı sayılabilmesi için en az 60 alınması gerekmektedir. 60 altında alınacak her puan başarısız olarak görülmekte ve tekrar sınava girilmesi gerekmektedir.
Global Vize Danışmanlıktan yapmış olacağınız Almanya Aile Birleşimi Başvuruları Hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmak istiyorsanız 7 gün 24 saat hizmet veren 0850 346 68 74 numaralı müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz…
Daha detaylı bilgi için internet sitemizi inceleyebilirisiniz ; http://globalvize.net/aile-birlesimi/
Ara
Cevapla
 


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Amacımız?

WmEkip webmasterlar için kurulmuş bir platformdur. Amacı temiz bilgi paylaşımı ve güvenli ticaret sağlamak.

Diger Sitelerimiz

Yasal Uyarı